Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Rycerz Siedmiu Królestw na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Rycerz Siedmiu Królestw

Książka

Rycerz Siedmiu Królestw to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników George'a R.R. Martina i jego Gry o tron. Osadzone w świecie cyklu Pieśń Lodu i Ognia trzy minipowieści (Wędrowny rycerz, Zaprzysiężony miecz, Tajemniczy rycerz) prezentują wszystko to, co przyniosło autorowi światową sławę - fascynującą "rycerską" fabułę, nakreślone wiarygodnie psychologicznie postaci, rubaszny humor i niespodziewane zwroty akcji, a wszystko to okraszone odrobiną unoszącej się nad krainami Westeros smoczej magii.

Rycerskie turnieje, zhańbione damy, dworskie intrygi - to codzienne życie młodzieńca imieniem Dunk, który po śmierci swego rycerza wyrusza na turniej w poszukiwaniu sławy oraz honoru, nie wiedząc, że świat nie jest gotowy na przyjęcie kogoś, kto dotrzymuje przysiąg. W kolejnych częściach Dunk oraz jego kumpel Jajo (późniejszy Aegon V Targaryen, książę Westeros, król i obrońca królestwa) wmieszają się w konflikt ser Eustace'a Osgreya ze Standfast z lady Webber z Zimnej Fosy, a także przybędą na ślub lorda Ambrose'a Butterwella z Białych Murów, gdzie Dunk stanie do turnieju jako Tajemniczy Rycerz, nieświadomy prawdziwego charakteru rozgrywających się wydarzeń...

Rok wydania: 2014

Stron: 358

Oprawa: broszura

Format: 125x183

Pakowanie: 20

Tłumacz: Michał Jakuszewski

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 3 luty 2014

Rycerz Siedmiu Królestw
Brak tekstów
Książka autorstwa George R. R. Martin
Rycerz Siedmiu Królestw
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125x183
Liczba stron: 358
ISBN: 978-83-7785-323-8
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Data wprowadzenia: dn. 3 lutego 2014 roku

Brak aktywności.