Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Powtórka z rozgrywki na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Powtórka z rozgrywki

Książka

DATA PREMIERY: 4 LUTEGO

Po opisaniu superpozytywnego wariantu naszych dziejów najnowszych w „Wallenrodzie” i „Mocarstwie” a także wersji negatywnej w „Jednej przegranej bitwie” Marcin Wolski powraca do historii alternatywnych. Powodem stał się dziwny sen, który nawiedził go rok temu. Bohater snu obudził się w swoim starym mieszkaniu z nieznajomą kobieta u boku. Trwają lata siedemdziesiąte minionego stulecia. Historia zafascynowała Wolskiego do tego stopnia, że postanowił sen kontynuować. Dzieje Michała Uniejowskiego - głównego bohater książki, będącego alter ego autora – nie biegną zgodnie ani z jego życiorysem, ani z historią Polski. Czy biegną lepiej, ciekawiej? Co się dzieje z historią Polski i świata, skoro w październiku 1978 roku nie zostaje wybrany na Stolicę Piotrową Karol Wojtyła? Co z „Solidarnością”, co z Lechem Wałęsą?

To, co miało być kameralną opowiastką, zmieniało w się epicki fresk, w którym mój bohater musiał podjąć niebezpieczna grę o własne życie, potem o Polskę, wreszcie o świat.

Rok wydania: 2020

Stron: 360

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 140x205

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 4 lutego 2020

Powtórka z rozgrywki
Brak tekstów
Książka autorstwa Marcin Wolski
Powtórka z rozgrywki
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 360
ISBN: 978-83-8116-839-7
Data wprowadzenia: dn. 4 lutego 2020 roku

Brak aktywności.