Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Podmiejski na koniec świata na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Podmiejski na koniec świata

Książka

DATA PREMIERY: 16 MARCA

Pełna ciepła opowieść o zaczynaniu od nowa

Alicja to mistrzyni rozwiązywania cudzych problemów. Pogodna, sympatyczna i nieco zakompleksiona nie potrafi odmawiać ani stawiać na swoim. W pracy wykonuje zadania za innych, prywatnie tkwi w związku, który nie rozwija się tak, jak sobie wymarzyła. Przełomowy dzień w jej życiu następuje, gdy szef składa jej propozycję nie do odrzucenia. Alicja miałaby podjąć próbę ratowania małej podupadającej firmy. Kłopot w tym, że w innym mieście.

Tego samego wieczoru Alicja wybiera się na imprezę firmową swojego chłopaka. Widok, jaki zastanie na miejscu, każe jej natychmiast wziąć nogi za pas. Zaskoczona, rozdarta, rozżalona będzie musiała błyskawicznie zdecydować, czy przyjąć propozycję szefa. To oznaczałoby zaczęcie od zera, w nowym miejscu wśród nieznanych ludzi. Czy starczy jej odwagi?

To historia o wzlotach i upadkach oraz o poszukiwaniu siebie. Powieść, która potwierdza tezę, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie.

Podmiejski na koniec świata to kolejna powieść Katarzyny Kowalewskiej, autorki docenionego przez czytelników Pudełka z pamiątkami (2020).

Rok wydania: 2021

Stron: 288

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 140x205

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 16 marca 2021

Podmiejski na koniec świata
Brak tekstów
Książka autorstwa Katarzyna Kowalewska
Podmiejski na koniec świata
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-8202-176-9
Tłumaczenie: Aleksander Wojciechowski
Data wprowadzenia: dn. 16 marca 2021 roku

Brak aktywności.