Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Piąty pierścień na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Piąty pierścień

Książka

Gdzie rodzi się przeznaczenie?

Dla chłopca z małej wioski i dla otaczającego go bezmiernego świata  rodzi się ono w tryumfie… i goryczy.

W spokojnym miasteczku Devondale szermiercze zdolności młodego Mathew Lewina pozwalają mu zdobyć nagrodę zarazem cudowną i przerażającą: pierścień o mocy zdolnej zniewolić świat. Mija niewiele czasu, a zdobycz sprowadzi w życie Mathew tragedię: zmieni młodzieńca, jakich wielu, w mordercę z konieczności i ściganego renegata. Albowiem pierścień, którego właścicielem Mathew stał się mimo woli, jest obiektem pożądania podstępnego tyrana, króla Karasa Durena, gotowego przyzwać bestie z dna piekieł, by posiąść klejnot. I tak, w obliczu nieopisanej rzezi i grozy, porwany falą przeznaczenia, prosty chłopak z prowincji musi sprostać wyzwaniu i uwolnić kryjącą się w pierścieniu niewiarygodną moc. Potęgę, która wycieńcza ciało i powoduje rozkład ducha…

"Niezakrojona na tak szeroką skalę jak opasłe tomiszcza Jordana i mniej uniwersytecka od prozy Tolkiena, lecz równie ekscytująca rozrywka dla fanów fantasy".

"Publishers Weekly"

Rok wydania: 2005

Stron: 588

Oprawa: broszura

Format: 125x183

Pakowanie: 10

Tłumacz: Tomasz S. Gałązka

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125x183
Liczba stron: 588
ISBN: 83-7298-765-3
Tłumaczenie: Tomasz S.
Okładka:
Piąty pierścień

Brak aktywności.