Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Opuszczając Eden na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Opuszczając Eden

Książka

Nie zechcecie opuścić tego raju!

Jutrzenka piękna - tego prawdziwego, osobistego piękna, które ma moc przemieniania ludzkiego życia - zawitała do Edenu w stanie Wirginia w ostatni czwartek czerwca...

Właśnie tego dnia Tallie Brock spostrzegła w frontowym oknie w Klip-N-Kurl, salonie piękności, w którym pracuje na pół etatu, napis głoszący: DZIEŃ BLASKU. Za dwadzieścia dolarów każda kobieta mogła zostać całkowice odmieniona przez profesjonalistów i otrzymać błyszczące zdjęcie efektu tej przemiany. Dla Tallie takie oszałamiające zdjęcie może być biletem wyjazdowym z Edenu. Marzy, by pewnego dnia pojechać do Hollywood i zostać gwiazdą. Jej mama, uderzająco podobna do Natalie Wood, mawiała: "Ogranicza nas tylko niebo". Kiedyś nawet opuściła dom, by nakręcić film w Los Angeles, jednak po sześciu miesiącach wróciła, nie mówiąc o tajemniczym epizodzie ani słowa i próbując podjąć dawne życie dokładnie tam, gdzie je przerwała. Ale to było cztery lata temu, a teraz wielkimi krokami zbliża się "Dzień blasku". Tallie notuje swoje spostrzeżenia w prywatnej Księdze Porad Życiowych (w rodzju: "Kobiety o okrągłych twarzach nie powinny nośić grzywki" albo "Chrząszcze zwiastują zmiany"), a jednocześnie odkrywa, że sama zmienia się w nieoczekiwany sposób - niebo wydaje się tak blisko, jak nigdy dotąd...

"Anne D. LeClaire jest wspaniałą gawędziarką! Tallie Brock to bohaterka o niezwykłym harcie ducha i hollywoodzkiej ambicji. Jeśli lubicie wspaniałe komedie romantyczne, rozkochacie się w tej historii opowiedzianej z humorem i urokiem amerykańskiego południa".

Adriana Trigiani, autorka Puli szczęścia

"Wspaniała nowa powieść Anne D. LeClaire jest najrzadszym ze wszystkich skarbów - książką, która łamie sreca nawet wówczas, gdy ci poprawia humor. Czyli dokładnie tak jak życie!"

Sara Bird, autorka The Boyfriend School

Rok wydania: 2006

Stron: 301

Oprawa: broszura

Format: 125x183

Pakowanie: 20

Tłumacz: Anna Sokal

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125x183
Liczba stron: 301
ISBN: 83-7298-776-9
Tłumaczenie: Anna Sokal
Okładka:
Opuszczając Eden

Brak aktywności.