Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Oczy małej dziewczynki na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Oczy małej dziewczynki

Książka

DATA PREMIERY: 7 MARCA

Szukam twojej śmierci. Znajdę ją, bo jesteś bezbronna jak liść na wietrze.

Jestem tym, który daje i odbiera.

Wielka Sobota, 1905 rok. Dwunastoletnia Julia, córka zamordowanej przed laty Idy Witt, wychodzi z domu. A ponieważ często przepadała na całe godziny, nie wywołuje to niczyjego niepokoju. Jednak gdy nie wraca do niedzieli wieczorem, zaczynają się poszukiwania. Z zaginięciem Julii zbiega się w czasie zwolnienie z aresztu Hansa Rutza, jej opiekuna. Dziewczynka nie mogła się doczekać jego powrotu – dlaczego więc teraz zniknęła?

W poszukiwania angażuje się również Luiza Zagórska – teraz pani von Offenberg. Nie wszyscy znajomi akceptują jej małżeństwo z pruskim oficerem. Mimo to Luiza nadal pomaga rodakom i wciąż szuka swojego brata Artura. Hans dokonuje makabrycznego odkrycia. Policjanci z toruńskiego komisariatu znów mają pełne ręce roboty…

Kamila Cudnik – pisarka, autorka powieści Historie miłosne (2019), Zgadnij, kim jestem (2020), W cieniu twierdzy (2021) i Rytuał (2022). Oczy małej dziewczynki są ostatnią częścią trylogii toruńskiej (po W cieniu twierdzy i Rytuale).

Rok wydania: 2023

Stron: 344

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 140x205

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 7 marca 2023

Oczy małej dziewczynki
Brak tekstów
Książka autorstwa Kamila Cudnik
Oczy małej dziewczynki
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 344
ISBN: 978-83-8202-853-9
Data wprowadzenia: dn. 7 marca 2023 roku

Brak aktywności.