Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Niepodzielone na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Niepodzielone

Książka

NAKŁAD WYCZERPANY. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPU KSIĄŻKI.

 

Szczegółowy i zarazem prosty przewodnik po różnych rodzajach psychologii i terapii. Autor przedstawia nową, łatwo zrozumiałą mapę ludzkiej świadomości, na tle której demonstruje i wyjaśnia różne rodzaje terapii. Dodatkowo podaje konkretne ćwiczenia, co umożliwia właściwe zrozumienie działania każdej terapii w praktyce.

Istnieje dziś tak wielka liczba metod przezwyciężania wewnętrznych konfliktów, od psychoanalizy po zen, od psychologii postaci po medytację transcendentalną, od egzystencjalizmu po hinduizm, że osoba pragnąca zwrócić się po pomoc i poradę staje przed kolejnym problemem. Tym bardziej, że wszystkie te systemy światopoglądowe wydają się wzajemnie sprzeczne. Gdzie indziej upatrują przyczyn cierpienia, różne też podają recepty na jego zwalczenie. Ludzie często przyjmują poglądy dwóch różnych psychologów lub nauczycieli duchowych, by zdać sobie sprawę, że są one całkowicie przeciwstawne.

Celem Kena Wilbera było dokonanie syntezy tej zdumiewająco różnorodnej gamy poglądów. Wszystkie postawy wobec terapii, uzdrowienia i osobistego rozwoju autor starał się ująć w jedną strukturę, zwaną przez niego spektrum świadomości.

Rok wydania: 2014

Stron: 221

Oprawa: broszurowa

Format: 145x215

Pakowanie: 10

Tłumacz: Tomasz Bieroń

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 23 czerwca 2014

Niepodzielone
Brak tekstów
Książka autorstwa Ken Wilber
Niepodzielone
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 145x215
Liczba stron: 221
ISBN: 978-83-7785-304-7
Tłumaczenie: Tomasz Bieroń
Data wprowadzenia: dn. 23 czerwca 2014 roku

2020-09-12, godz. 14:10

Twórca nieznany polecił(a) twórczość autora na 5Ken Wilber

2020-09-12, godz. 13:52

Twórca nieznany dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Śmiertelni nieśmiertelni autorstwa Ken Wilber