Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Nibynoc na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Nibynoc

Książka

W świecie, gdzie trzy słońca prawie nigdy nie zachodzą, początkująca morderczyni wstępuje do szkoły dla zabójców, planując zemstę na osobistościach, które zniszczyły jej rodzinę.
Córka powieszonego zdrajcy, Mia Corvere, ledwie uchodzi z życiem po nieudanej rebelii jej ojca. Samotna i pozbawiona przyjaciół ukrywa się w mieście wzniesionym z kości martwego boga. Ścigają ją senat i dawni towarzysze jej ojca. Jednakże jej dar rozmawiania z cieniami doprowadza ją do drzwi emerytowanego zabójcy i otwiera przed nią przyszłość, jakiej nigdy sobie nie wyobrażała.
Szesnastoletnia Mia zgłębia teraz tajniki fachu u najbardziej niebezpiecznych zabójców w całej Republice – w Czerwonym Kościele. W salach Kościoła czeka ją wiele zdrad i prób, a porażka oznacza śmierć. Jeśli jednak przetrwa inicjację, zostanie przyjęta w poczet wybrańców Pani od Błogosławionego Morderstwa i znajdzie się o krok bliżej tego, czego naprawdę pragnie

Nibynoc
Brak tekstów
Książka autorstwa Jay Kristoff
Nibynoc
Oprawa: miękka
ISBN: 9788374808705
Książka dodana przez:
bystry76

3 dni temu, godz. 21:17

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Nibynoc autorstwa Jay Kristoff

2022-04-16, godz. 11:13

bystry76 dodał(a) na półkę Aktualnie czytam książkę Nibynoc autorstwa Jay Kristoff