Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Na ostrzu noża na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Na ostrzu noża

Książka

Ruchomy Chaos

DATA PREMIERY: 9 MARCA

Pierwszy tom bestsellerowej trylogii Patricka Nessa. Na podstawie książki został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych, który wejdzie na ekrany kin w marcu 2021 roku.

Niezwykła podróż do świata, w którym nie ma kobiet, a wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków, słów i obrazów zwanym Szumem.

Tood Hewitt jest jedynym chłopcem w osadzie pełnej mężczyzn. Odkąd osadnicy zostali zarażeni Szumem, Todd słyszy wszystko, co mężczyźni myślą, a oni słyszą wszystko, co myśli on. Za miesiąc ma stać się mężczyzną, ale wśród otaczającej go kakofonii orientuje się, że mieszkańcy osady coś przed nim ukrywają – coś tak strasznego, że Todd zmuszony jest uciec.

Ścigani przez wrogo nastawionych osadników, natrafia na dziwną, milczącą dziewczynę. Kim ona jest? I dlaczego nie została zabita przez chorobę, tak jak wszystkie inne kobiety w Nowym Świecie? W trakcie wspólnej podróży Todd będzie musiał oduczyć się wszystkiego, co zna, by zrozumieć, kim naprawdę jest.

Rok wydania: 2021

Stron: 488

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 140x205

Tłumacz: Agnieszka Hałas

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 9 marca 2021

Na ostrzu noża
Brak tekstów
Książka autorstwa Patrick Ness
Na ostrzu noża
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 488
ISBN: 978-83-8202-159-2
Tłumaczenie: Agnieszka Hałas
Data wprowadzenia: dn. 9 marca 2021 roku

Brak aktywności.