Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Na drugą stronę na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Na drugą stronę

Książka

NAKŁAD WYCZERPANY. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPU KSIĄŻKI.

 

Roger Kilbourne posiada zdolność przechodzenia do krainy umarłych i rozmawiania z jej mieszkańcami.  Ten zdumiewający dar nie ułatwia mu życia.  Rogerowi udaje się uciec od brutalnego wujka, który od lat wykorzystywał jego talenty. Zdobywa pracę w pałacowej pralni i jest przekonany, że nic mu nie grozi, ale niebezpieczeństwa dopiero się zaczynają. Najpierw zakochuje się beznadziejnie w samowolnej, oszałamiającej lady Cecilii, potem zaś zostaje wciągnięty w śmiercionośne intrygi dworskie. Wkrótce zaczyna wykorzystywać swój dar po to, by zrelizować marzenia, nawet kosztem sprowadzenia umarłych do świata żywych.

 Anna Kendall to pseudonim amerykańskiej autorki książek science fiction i fantasy Nancy Kress. Na drugą stronę jest pierwszą częścią trylogii i pierwszą jej powieścią przeznaczoną dla młodego odbiorcy.

"Nie potrafię wam opowiedzieć, jak bardzo podobało mi się Na drugą stronę Anny Kendall. W książce pełno jest ekscytujących przygód, romansów oraz dworskich intryg, konfliktów politycznych, zaklęć niosących los gorszy niż śmierć, magicznych armii... Najbardziej jednak zachwyciła mnie niepokojąca i niezapomniana kraina Umarłych. Obawiam, się, że będzie mnie ona prześladować w snach przez długie tygodnie. Na drugą stronę to książka ekscytująca, pełna wyobraźni, a nade wszystko oryginalna! Nie sposób się od niej oderwać!".

                 Connie Willis, autorka Przejścia i Księgi Sądu Ostatecznego

 

Rok wydania: 2014

Stron: 438

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Format: 140x205

Pakowanie: 20

Tłumacz: Michał Jakuszewski

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 28 lipca 2014

Na drugą stronę
Brak tekstów
Książka autorstwa Anna Kendall
Na drugą stronę
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 438
ISBN: 978-83-7785-165-4
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Data wprowadzenia: dn. 28 lipca 2014 roku

Brak aktywności.