Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Mourinho na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Mourinho

Książka

Anatomia zwycięzcy

Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie. - José Mourinho

Po łzawym pożegnaniu z Interem Mediolan wiosną 2010 roku José Mourinho został trenerem Realu Madryt. Pracę rozpoczął w stylu, jakiego można się było spodziewać po kimś, kto sam siebie określa mianem „Special One”. W ciągu pierwszych miesięcy sezonu pozbył się Jorge Valdano, dotychczas wszechwładnego na Santiago Bernabéu, został nazwany canalla („szumowina”), egocentrykiem, który wyrwał się spod kontroli, i oskarżony o brak godności. A to jedynie opinie innych menedżerów z La Liga…

Jednak nie ulega wątpliwości, że dar wygrywania go nie opuścił: Mourinho osiągnął nieprawdopodobną serię 150 meczów bez porażki w rozgrywkach ligowych na własnym boisku (obejmującą także jego staż w Porto), a spektakularna potrójna korona we Włoszech była wstępem do detronizacji Barcelony w Hiszpanii. Pogłoski o jego powrocie do Premiership nie słabną, podobnie jak lojalność, którą cieszy się wśród graczy.

Książki na literę

Dom Wydawniczy REBIS
Oprawa: broszurowa klejona
Format: 135 x 215
Liczba stron: 304
Wydanie: 3 (2012)
ISBN: 978-83-7510-856-9
Tłumaczenie: Anna
Okładka:
Mourinho

Brak aktywności.