Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Miasto niedźwiedzia na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Miasto niedźwiedzia

Książka

Björnstad to dziura. Maleńka społeczność zamknięta w głębi ponurego lasu, który powoli zabiera ludziom przestrzeń do życia. Jest tylko jedno miejsce, które przywraca mieszkańcom wiarę w lepsze jutro – stare lodowisko nad jeziorem zbudowane przed laty przez założycieli miasta.
Juniorzy drużyny hokejowej rywalizują właśnie w krajowej lidze i, o dziwo, naprawdę mają szansę zagrać w finale. Na barkach kilku nastolatków spoczywają więc nadzieje i marzenia całego Björnstad, ale mecz półfinałowy wywołuje w niektórych graczach skrajne emocje. Straszny czyn kładzie się cieniem na społeczności miasteczka i dzieli ją na zawsze, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość nie tylko drużyny, ale każdego obywatela Björnstad.
To powieść o tym, co wiąże społeczność i jak zbiorowa świadomość może odsuwać od siebie prawdę. W tym niewielkim leśnym miasteczku Backmanowi udało się zamknąć cały świat.

Miasto niedźwiedzia
Brak tekstów
Książka autorstwa Fredrik Backman
Miasto niedźwiedzia
Wydawnictwo Sonia Draga
Oprawa: miękka
ISBN: 9788382300086
Książka dodana przez:
bystry76

przedwczoraj, godz. 18:01

bystry76 dodał(a) na półkę Aktualnie czytam książkę Miasto niedźwiedzia autorstwa Fredrik Backman

2021-01-19, godz. 10:04

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Mężczyzna imieniem Ove autorstwa Fredrik Backman