Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Lista siedmiorga na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Lista siedmiorga

Książka

)

Gdy Londyn pogrąża się we śnie, siedmioro jego mieszkańców spiskuje, aby zdobyć kontrolę nad światem. Ta grupa - niezwykle wpływowa i mająca nadzwyczajną władzę - chce zrealizować iście diabelski plan. Hordy zła stoją u wrót realnego świata.

Arthur Conan Doyle, młody lekarz i początkujący pisarz, przyjmując zaproszenie na seans spirytystyczny nie spodziewa się, że zakończy się on brutalnym morderstwem. Ucieczka z miejsca zbrodni, ataki piekielnych postaci, seria niewytłumaczalnych zjawisk - wszystko to podważy racjonalny światopogląd Doyle'a. Zmuszony do podjęcia śledztwa odkrywa intrygę, która zagraża nie tylko Imperium Brytyjskiemu, ale i całej ludzkości. Wraz z agentem Jej Królewskiej Mości Jackiem Sparksem będzie musiał stawić czoła przeciwnikowi, który pragnie uwolnić potężne moce wykraczające dalece poza ludzkie pojmowanie.

Mark Frost, współtwórca serialu Miasteczko Twin Peaks, jest autorem znakomitego thrillera, łączącego elementy przygody, zagadki kryminalnej, okultyzmu i metafizyki. Lista siedmiorga to błyskotliwa, intrygująca powieść, której akcja osnuta została wokół tajemniczego seansu spirytystycznego, szokującego pokazu czarnej magii, połączonego z morderstwem, oraz wokół spisku zgromadzenia satanistów.

"Lista siedmiorga Marka Frosta jest mroczną, urzekającą lekturą, którą czyta się jednym tchem". Clive Barker, autor m.in. Historii pana B. i serii "Księgi krwi", twórca Hellraisera, scenarzysta Nocnego pociągu z mięsem.

"Mroczna i dynamicznie skonstruowana książka. Nadzwyczaj rozrywkowa oraz zakończona uderzającą puentą, która dosłownie zwala z nóg, opuszczając szczękę trzy piętra niżej". "The Edge Online"

Rok wydania: 2010

Stron: 512

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Pakowanie: 10

Tłumacz: Robert Lipski

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 7 września 2010

Lista siedmiorga
Brak tekstów
Książka autorstwa Mark Frost
Lista siedmiorga
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 135x205
Liczba stron: 512
ISBN: 978-83-7506-540-4
Tłumaczenie: Robert Lipski
Data wprowadzenia: dn. 7 września 2010 roku

Brak aktywności.