Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Kadet na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Kadet

Książka

Uwaga! Książka przeceniona ze względu na lekkie rysy na okładce.

 

Był gotów. Był pełen zapału. Ale czy da radę?

Amerykański autor bestsellerów, Rick Shelley zdążył już zelektryzować całe rzesze fanów historiami o przyszłości rozgrywających się w galaktycznej scenerii działań wojennych. W jego nowej wybuchowej powieści o Korpusie Najemników Dirigentu, wojna to nie tylko sprawa obowiązku i honoru, ale także przemysł, w który zaangażowana jest cała planeta.

Kiedy Lona Nolana wydalono dyscyplinarnie z prestiżowej ziemskiej Północnoamerykańskiej Akademii Wojskowej, wydawało się, że jego honor zawisł na włosku. Młody student wojskowości postanawia jednak odzyskać dobre imię - w szeregach Korpusu Najemników Dirigentu - KND, gdzie krwawe rzemiosło wojenne zyskało rangę sztuki.

Niedoświadczony rekrut musi udowodnić swoją wartość - i to nie w klasie, ale podczas krwawego rytuału pierwszej walki. Żadne szkolenie nie zdołałoby przygotować batalionu Nolana na to, co ich czeka - starcie brutalniejsze niż wszystko, czego KND doświadczył od ponad wieku…

Rick Shelley to bestsellerowy autor serii Lucky 13th i Return to Camerein.

Rok wydania: 2004

Stron: 288

Format: 125/183

Oprawa: broszura

Pakowanie: 20

Tłumacz: Maja Brzozowska

Kadet
Brak tekstów
Książka autorstwa Rick Shelley
Kadet
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125/183
Liczba stron: 288
ISBN: 83-7298-599-5
Tłumaczenie: Maja Brzozowska

Brak aktywności.