Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Jak żyć bezpiecznie w dżungli miasta na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Jak żyć bezpiecznie w dżungli miasta

Książka

Podręcznik przetrwania

Uwaga! Książka przeceniona ze względu na lekkie rysy na okładce.

 

Poradnik ten pomoże uniknąć wielu niespodzianek, pozwoli lepiej wykorzystać sposoby obronne i właściwe reakcje w niebezpiecznych sytuacjach.

Ułatwi podjęcie stosownych kroków i pomoże skuteczniej zachować się w obliczu przemocy, skażenie ekologicznego, pożaru, aktu terrorystycznego bądź innego zagrożenie zdrowia czy życia.

Komenda Główna Policji

O autorze

Jacek Pałkiewicz. Reporter i podróżnik, twórca survivalu (umiejętności przetrwania w ekstremalnych, skrajnie uciążliwych warunkach) w Europie. W 1975 roku przepłynął samotnie Atlantyk na 5 metrowej łodzi ratunkowej: 44 dni bez radia i sekstantu. Założona przez niego w 1983 roku we Włoszech szkoła przetrwania stała się wzorem do naśladowania w wielu krajach. Współpracował z rosyjskim Centrum Szkolenia Kosmonautów w programie survivalowym. Uczy elitarne jednostki specjalne strategii przetrwania w odmiennych strefach geograficznych.

Kierował wieloma ambitnymi wyprawami międzynarodowymi pod wszystkimi szerokościami geograficznymi świata. Poznał największe dżungle naszej planety i należy do ostatniej już chyba generacji eksploratorów pustyń. W 1996 roku zlokalizował źródło Amazonki. Przez wiele lat prowadził  zajęcia z profilaktyki i obrony w obliczu zagrożeń zdrowia i życia.

Rok wydania: 2005

Stron: 160

Oprawa: broszura

Format: 135x205

Pakowanie: 20

Inne książki

Menu świata
0 cytatów
Dubaj
0 cytatów
Dubaj
0 cytatów
Syberia
0 cytatów
Syberia
0 cytatów
Amazonka
0 cytatów
palkiewicz
0 cytatów
Angkor
0 cytatów

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 135x205
Liczba stron: 160
ISBN: 83-7298-795-5
Okładka:
Jak żyć bezpiecznie w dżungli miasta

Brak aktywności.