Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki I gadaj tu z idiotami na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

I gadaj tu z idiotami

Książka

Kontrowersyjna i bezkompromisowa w ocenach książka, dzięki której odeprzesz najbardziej absurdalne poglądy polityczne swoich oponentów

"Żeby poznać humor i analityczną przenikliwość Glenna Becka, trzeba by było pojechać do Ameryki, a tam posłuchać radia lub włączyć konserwatywny kanał Fox News.

Dzisiaj jedna z najlepszych książek tego prawicowego komentatora, biznesmena i gejzera pomysłów, którego zgodnie obawiają się Obama i Clintonowie do spółki z całą lewicową "opinią publiczną", trafi a do polskich czytelników. I gadaj tu z idiotamitylko z pozoru jest amerykańską kłótnią w rodzinie. To brutalna rozprawa i trafne obnażenie wszystkich przesądów i zagrożeń serwowanych nam przez międzynarodówkę liberalno-lewicową. Opiekuńczość państwa, edukacja seksualna, imigracja, powszechna służba zdrowia, system ubezpieczeń społecznych, dekadentyzm i kultura śmierci, genderyzm, a ostatecznie totalitarny zamordyzm w imię politycznej poprawności - oto pomysły lewaków dla społeczeństwa. Czytajmy Glenna Becka, póki możemy jeszcze coś w Polsce zmienić!".

Sławomir Cenckiewicz

"Książka Glenna Becka to prawdziwa uczta dla miłośników zdrowego rozsądku i fantastyczna odtrutka na ogłuszającą propagandę politycznej poprawności. Nie pękaj, normalny człowieku - to nie ty jesteś dziwolągiem i dinozaurem, tylko ci, którzy ci to wmawiają, są zwykłymi idiotami. Wątpisz? Przeczytaj!".

Rafał A. Ziemkiewicz

GLENN BECK - amerykański komentator polityczny, gwiazda programów telewizyjnych stacji Fox News, autor wielu bestsellerów "New York Timesa", m.in. An Inconvenient Book: Real Solutions to the World's Biggest Problems, Glenn Beck's Common Sense: The Case Against an Out-of-Control Government, Cowards: What Politicians, Radicals, and the Media Refuse to Say oraz powieści The Christmas Sweater i Agenda 21. W 2012 roku Beck założył niezależną internetową telewizję informacyjną TheBlaze, która jest obecnie retransmitowana przez ponad sto kanałów amerykańskiej telewizji.

Rok wydania: 2015

Stron: 326

Oprawa: twarda

Format: 185x230

Pakowanie: 10

Tłumacz: Jerzy Łoziński

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 11 maj 2015

I gadaj tu z idiotami
Brak tekstów
Książka autorstwa Glenn Beck
I gadaj tu z idiotami
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: twarda
Format: 185x230
Liczba stron: 326
ISBN: 978-83-7785-173-9
Tłumaczenie: Jerzy Łoziński
Data wprowadzenia: dn. 11 maja 2015 roku

Brak aktywności.