Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Game over na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Game over

Książka

Sprawiłam, by moje serce stało się twarde jak kamień. Nawet najbliżsi mi przyjaciele pytają, czy ja w ogóle mam serce. W odpowiedzi silę się uśmiech.

- Cas, ty też masz serce, które można złamać. Jak każdy z nas.

- Nieprawda - odpowiadam z bezczelną pewnością siebie.

Cas Perry nie chce się z nikim wiązać. Gdy ojciec porzucił ją i jej matkę uznała, że dla stałych związków, miłości małżeństwa, całego tego kramu, po prostu nie warto narażać się na cierpienia złamanego serca.

Czy jednak Cas, prawie zawsze niemoralna, i amoralna, gdy w grę wchodzą interesy, nie posuwa się zbyt daleko, wymyślając swój nowy telewizyjny reality show "Seks z eks"? Nieczuła, pozbawiona skrupułów, w bezwzględny sposób manipuluje każdym, kogo spotka na swojej drodze.

Aż któregoś dnia spotyka Darrena.

Faceta marzenie. Kłopot jednak w tym, że to marzenie ma bardzo twarde zasady. Wierzy w miłość, małżeństwo, wierność i stałość. Czy uda mu się także uwierzyć w Cas? Czy to możliwe, że świat nie jest mimo wszystko tak wredny, jak zawsze sądziła? A jeśli tak, to czy - traktując dotąd życie jak grę - nie okaże się, że przekonała się o tym za późno?

Game over to znakomicie nakreślony obraz niebezpiecznych gier toczonych w imię miłości. Czy wolno posługiwać się wszystkimi dostępnymi środkami, by zwiększyć oglądalność programu telewizyjnego? Czy w świecie telewizji obowiązują inne prawa niż w normalnym życiu? Czy wolno grać uczuciami?

Adele Parks jest mężatką i mieszka w Londynie. Jej pierwsza powieść Playing Away była bestsellerem w roku 2000.

Rok wydania: 2004

Stron: 416

Format: 125/183

Oprawa: broszura

Pakowanie: 14

Tłumacz: Katarzyna Petecka- Jurek

Game over
Brak tekstów
Książka autorstwa Adele Parks
Game over
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125/183
Liczba stron: 416
ISBN: 83-7298-459-X
Tłumaczenie: Katarzyna Petecka-

Brak aktywności.