Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Fundamenty wiary na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Fundamenty wiary

Książka

Wyspiarskie Imperium Charisu toczy walkę o przetrwanie. Większość jego obywateli nie wie jednak, za co tak naprawdę oddaje życie.

Charis ma już na koncie serię oszałamiających zwycięstw na morzach i oceanach Schronienia, ale żeby wygrać wojnę i zachować niezależność, musi pokonać Kościół na jego własnym terenie. Jak jednak przenieść wojnę na kontynenty, które zamieszkuje piętnastokrotnie większa liczba ludności? Jak powstrzymać wroga od kontrataku?

Władcy Charisu wiedzą, że muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania... i to szybko. Tortury w lochach Inkwizycji i egzekucje są coraz częstsze. Kler podburza obywateli do buntów, a religijni fanatycy sieją zniszczenie na ziemiach Charisu. Kolejni zabójcy nastają na życie cesarza Cayleba i jego małżonki. A Merlin Athrawes, cybernetyczny awatar kobiety zmarłej przed tysiącem lat, odkrywa w końcu, co kryje się pod Świątynią w odległym Syjonie.

Mężczyźni i kobiety walczą o wolność i tolerancję dla wszystkich ludzi, budując w pocie i krwi fundamenty przyszłej cywilizacji. Czy okażą się one jednak wystarczająco mocne, by spełnić ich nadzieje?

Dom Wydawniczy REBIS
Oprawa: broszurowa klejona
Format: 128x197
Liczba stron: 816
Wydanie: 1 (2019)
ISBN: 978-83-8062-997-4
Tłumaczenie: Robert J.
Okładka:
Fundamenty wiary

2020-05-11, godz. 13:03

Radziem polecił(a) twórczość autora na 5David Weber