Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Drugi Sen na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Drugi Sen

Książka

Robert Harris udowadnia, że jest pisarzem absolutnie wszechstronnym. Do gatunku powieści, w których jest mistrzem, właśnie dołączył thriller postapokaliptyczny

Świat kojarzący się klimatem z Imieniem róży i Opowieściami podręcznej. Sceneria, która mogłaby pochodzić z późnego średniowiecza… gdyby nie to, że czasem można znaleźć w ziemi plastikowe przedmioty.

Młody ksiądz Christopher Fairfax  przybywa do położonej na odludziu wioski, by odprawić pogrzeb tamtejszego proboszcza. Nie jest witany z otwartymi ramionami i budzą się w nim podejrzenia, że stary proboszcz nie zmarł śmiercią naturalną, a jego zgon mógł mieć coś wspólnego z księgą, która zaginęła, i znajdowanymi w pobliżu kośćmi.

Im głębiej Fairfax wchodzi w życie odizolowanej od świata wspólnoty, tym bardziej zaczyna się chwiać jego wiara w obowiązującą wiedzę o historii świata. Wiedzę, której strzeże Kościół, gotowy zrobić wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Jak to Kościół.

Inne książki

Monachium
0 cytatów
Cycero
0 cytatów
Autor Widmo
0 cytatów
Dyktator
0 cytatów
Vaterland
0 cytatów
Konklawe
0 cytatów
Konklawe
0 cytatów
Spisek
0 cytatów

Książki na literę

Wydawnictwo Albatros
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 143 x 205 mm
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-8125-800-5
Tłumaczenie: Andrzej Szulc
Okładka:
Drugi Sen

Brak aktywności.