Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Dech zimy na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Dech zimy

Książka

DATA PREMIERY: 20 WRZEŚNIA

Koło Czasu obraca się, a wieki nadchodzą i przemijają. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wciąż jeszcze mogą stać się łupem Cienia. Rand al'Thor przemierza świat razem z Min, jednak cel jego wędrówki pozostaje tajemnicą nawet dla Cadsuane. Mazrim Taim, pan Czarnej Wieży, okazuje się kłamcą, niemniej jego intencje wciąż skrywa zasłona sekretu. Perrin desperacko ściga swą Faile, porwaną przez szczep Sevanny. Wraz z Elyasem Macherą, Berelain i Prorokiem, na czele osobliwej armii złożonej z różnorakich sił, przemierza ziemie, po których grasują bandyci i Seanchanie... A człowiek zwany Zabójcą wciąż nawiedza Wilczy Sen i Tel'aran'rhiod. Do Ebou Dar przybywa seanchańska księżniczka znana jako Córka Dziewięciu Księżyców, tam też poznaje ją dochodzący do zdrowia Mat. Czy przepowiedziane mu małżeństwo dojdzie do skutku?

„Dziewiąta już część fascynującej drobiazgowością stworzonego świata i wciąż rozbudowywanej sagi Roberta Jordana obfituje w zaskakujące zwroty akcji i komplikacje w losach bohaterów, ugruntowując renomę pisarza jako jednego z najwybitniejszych współczesnych twórców fantasy”.

„Publishers Weekly”

 

KOŁO CZASU

Tom IX

Rok wydania: 2022

Stron: 752

Oprawa: twarda z obwolutą

Format: 140x205

Tłumacz: Katarzyna Karłowska

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 20 września 2022

Dech zimy
Brak tekstów
Książka autorstwa Robert Jordan
Dech zimy
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: brochure_with_wings
Format: 140x205
Liczba stron: 752
ISBN: 978-83-8202-656-6
Tłumaczenie: Katarzyna Karłowska
Data wprowadzenia: dn. 20 września 2022 roku

Brak aktywności.