Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Damy ze skazą na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Damy ze skazą

Książka

NOWA KSIĄŻKA BESTSELLEROWEGO AUTORA

KOBIETY, KTÓRE ZAPEWNIŁY POLSCE KORONĘ.
ICH AMBICJA POZWOLIŁA ZBUDOWAĆ IMPERIUM.
ICH DUMA UNICESTWIŁA KRÓLESTWO.

Matylda to dziedziczka najpotężniejszej dynastii świata. Głupota rodzonego brata zamienia jej życie w piekło. Nieodpowiedzialny szczeniak z koroną na głowie przegrywa ją podczas partii kości.

Rycheza angażuje cały swój spryt i nieustępliwość, by zmazać hańbę matki. Przybywa do kraju rządzonego przez ogarniętego obsesją tyrana. To ona zrobi z niego bohatera. I ona zapewni mu królewską koronę.

Przedsława, zgwałcona i odarta z marzeń przez nienawistnego furiata, poprzysięga zemstę. Za jej sprawą na rodzące się polskie mocarstwo spada klątwa.
Poznaj historię polskiej korony, odartą z mitów i fałszerstw. W świecie pełnym nienawiści, w którym ludzkie życie jest warte tylko tyle, ile gotowi są za nie zapłacić handlarze niewolników, te wielkie damy zrobią wszystko, by zdobyć sławę silniejszą od śmierci.

Urażona duma, poniżenie, zdrada, której nie wolno wybaczyć. Grzechy ludzi zbyt ambitnych, by uznać własne potknięcia, zepchną cały ród i imperium na drogę prowadzącą ku zagładzie. I tylko kobiety będą mogły je uratować.

Wydawnictwo Znak Horyzont
Oprawa: twarda
Format: 158x225
Liczba stron: 448
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-240-3466-6
Data pierwszego wydania: dn. 7 listopada 2016 roku
Okładka:
Damy ze skazą

Brak aktywności.