Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Dama z jednorożcem na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Dama z jednorożcem

Książka

UWAGA! OSTATNI EGZEMPLARZ W OBNIŻONEJ CENIE ZE WZGLĘDU NA RYSY I ZAGIĘCIA OKŁADKI!

 

To było zamówienie jego życia.

Jean Le Viste, piętnastowieczny wielmoża, będący doradcą Króla, chce uczcić wzrost swojej pozycji na Dworze, zlecając Nicolasowi des Innocents wykonanie projektów sześciu gobelinów. Utalentowany i ambitny miniaturzysta pozbywa się wszelkich wątpliwości, dotyczących tego zamówienia, gdy poznaje piękną córkę klienta, Claude. Próbując ją uwieść, coraz bardziej wikła się w cienką sieć zależności między małżonkami Le Viste, ich dziećmi oraz służbą.

To były całkowicie nowatorskie projekty

Georges de la Chapelle, znany brukselski tkacz, podejmuje się największego wyzwania w swojej zawodowej karierze. Nigdy wcześniej tyle nie ryzykował. Nagle wraz z rodziną staje się częścią wymyślonego świata miłosnych intryg i coraz bardziej daje się weń wciągnąć w swojej rozgrywce z wyzwaniem oraz niesfornym paryskim malarzem.

To, co powstało, zmieniło ich życie.

Tracy Chevalier, autorka znanych i lubianych na całym świecie powieści, utkała niezwykle bogatą i kolorową opowieść o ludzkich namiętnościach i cenie, którą trzeba zapłacić za talent.

Wielbicielom Dziewczyny z perłą na pewno spodoba się atmosfera, którą tworzy autorka. Tracy Chevalier całkowicie odnowiła powieść opartą na motywach historycznych.

Rok wydania: 2004

Stron: 260

Oprawa: broszura

Format: 125/183

Pakowanie: 20

Tłumacz: Krzysztof Puławski

Dama z jednorożcem
Brak tekstów
Książka autorstwa Tracy Chevalier
Dama z jednorożcem
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125/183
Liczba stron: 260
ISBN: 83-7298-600-2
Tłumaczenie: Krzysztof Puławski

Brak aktywności.