Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Daj sobie szansę, czyli jak zachować młodość i zdrowie na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Daj sobie szansę, czyli jak zachować młodość i zdrowie

Książka

Największy skarb to zdrowie! Dlaczego zatem każdego dnia robimy tak wiele, aby je stracić? Pośpiech, stres, brak ruchu, zła dieta i przyzwyczajenia. Szkodzimy sobie mniej lub bardziej świadomie. Sięgnijmy, więc po poradnik Biruty Markuzy i dajmy sobie szansę na zdrowsze i lepsze życie!

Biruta Markuza ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. Pracowała jako scenograf przy produkcji filmów Wojciecha Hasa, Tadeusza Konwickiego, Janusza Nasfetera, Jerzego Skolimowskiego i innych, w sumie przy 20 filmach. Po powrocie z rocznego pobytu w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych zaczęła pracę w miesięczniku "Magazyn Rodzinny", w dziale graficznym, potem jako kierownik działu poradnictwa. W 1984 wyjechała do Papui-Nowej Gwinei. Przez 5 lat rysowała rośliny do wydawnictw naukowych, przez semestr wykładała perspektywę na wydziale architektury Uniwersytetu w Lae. Podróżowała po Papui, Australii i Nowej Zelandii. Obecnie mieszka w Warszawie, maluje, pisze książki i artykuły o tematyce kulinarnej, tłumaczy z języka litewskiego i angielskiego.

Rok wydania: 2009

Stron: 212

Oprawa: broszurowa

Format: 145x205

Pakowanie:

Daj sobie szansę, czyli jak zachować młodość i zdrowie
Brak tekstów
Książka autorstwa Biruta Markuza
Daj sobie szansę, czyli jak zachować młodość i zdrowie
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 145x205
Liczba stron: 212
ISBN: 978-83-7506-323-3

Brak aktywności.