Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Cień Judasza na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Cień Judasza

Książka

DATA PREMIERY: 16 MARCA

Prawda. Ile poświęcisz, by ją poznać?

KIEDYŚ

Lipcowa noc, wiejski festyn. Osiemnastoletnie kuzynki Klaudia i Aneta świetnie się bawią, tańczą i flirtują. W trakcie zabawy dochodzi między nimi do kłótni. Następnego dnia okazuje się, że do domu wróciła tylko jedna – Klaudia. Ruszają poszukiwania. Po kilku dniach przypadkowi grzybiarze znajdują w lesie zwłoki dziewczyny. Zabójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Nieudolnie prowadzone śledztwo nie przynosi odpowiedzi. Miejscowa ludność snuje domysły.

TERAZ

Klaudia wraca do rodzinnej miejscowości, by uporządkować dom po zmarłej niedawno matce. Na każdym kroku natyka się na ślady dawnej tragedii. Choć od tamtych wydarzeń minęło już dziesięć lat, wciąż ścigają ją wrogie spojrzenia. W pierwszym odruchu chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i wyjechać, ale uświadamia sobie, że jeżeli nie spróbuje rozwiązać tajemnicy śmierci Anety, nigdy się od niej nie uwolni. Musi poznać prawdę, nawet najbardziej okrutną.

Rok wydania: 2021

Stron: 368

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 140x205

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 16 marca 2021

Cień Judasza
Brak tekstów
Książka autorstwa Ewelina Kłoda
Cień Judasza
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-8202-152-3
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Data wprowadzenia: dn. 16 marca 2021 roku

Brak aktywności.