Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Bursztynowy Anioł na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Bursztynowy Anioł

Książka

Czasem trzeba iść na żywioł!

Poznajcie Aśkę - pozytywnie zakręconą studentkę ekonomii, której złośliwy los co rusz rzuca kłody pod nogi. Zakończenie kilkuletniego związku, zawalone egzaminy, uciążliwa praca... Dobrze, że pod ręką są przyjaciółki, na które zawsze można liczyć, i kolega o dziwnie brzmiącym imieniu, gotowy udzielić wsparcia w każdej sytuacji. Co ona by bez nich zrobiła?

Niespodziewanie w życiu Asi następuje zwrot o 180 stopni: pojawia się idealny mężczyzna, który zmienia jej szarą rzeczywistość. Przystojny, bogaty, dżentelmen w każdym calu... Czyżby to był wymarzony książę? I co ze znienawidzonymi studiami i aktorstwem, które od zawsze było jej pasją? Po prostu przeczytajcie!

Bursztynowy Anioł z niewymuszonym wdziękiem opisuje ludzkie pragnienia, dodaje odwagi i wiary we własne możliwości, a także motywuje do walki o swoje dobro. Polecam wszystkim bez wyjątku. Ta powieść może być Twoją receptą na szczęście!

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

Rok wydania: 2017

Stron: 320

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Format: 130x200

Pakowanie: 20

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 27 luty 2017

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 130x200
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-65676-64-1
Data wprowadzenia: dn. 27 lutego 2017 roku
Okładka:
Bursztynowy Anioł

Brak aktywności.