Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Bestie zza Muru na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Bestie zza Muru

Książka

Ważą się losy Cesarstwa Rzymskiego…

Cesarstwo Rzymskie drży w posadach, dwór Septymiusza Sewera pogrążony jest w krwawych rozgrywkach, a tymczasem grupa śmiałków udaje się na kraniec świata…

Dwaj byli gladiatorzy, Drust i Kag, będący na usługach swego byłego właściciela, wpływowego Serwiliusza Structusa, zostają wysłani do Brytanii, za Mur Hadriana. W Krainie Ciemności zamieszkanej przez dzikie plemiona Kaledończyków mają odnaleźć Psa, byłego kompana, który uprowadził tajemniczą kobietę i jej syna i schronił się wśród swoich pobratymców.

Razem ze swymi równie zbuntowanymi towarzyszami Drust i Kag zaryzykują wszystko w trakcie szaleńczych poszukiwań i brawurowej ucieczki, aż w końcu zdrada zmusi ich do powrotu na arenę.

W atmosferze zepsucia i korupcji niepowodzenie ich wyprawy może mieć o wiele większe konsekwencje, niż sobie wyobrażają. W grę wchodzi bowiem bezpieczeństwo Cesarstwa Rzymskiego.

Los imperium leży w rękach barwnej kompanii byłych gladiatorów pochodzących z wszystkich krańców cesarstwa. Pozbawionych iluzji, bezwzględnych, zahartowanych wojowników, czujących się dobrze tylko we własnym gronie.

Porywająca, realistyczna i krwawa powieść dla fanów literatury historycznej, miłośników Conna Igguldena, Davida Gilmana oraz Gerainta Jonesa - znakomitych przedstawicieli tego gatunku. Epicka opowieść o zmaganiach z trudnościami, o triumfie, zdradzie i braterstwie. - S.J.A. Turney

Bestie zza Muru
Brak tekstów
Książka autorstwa Robert Low
Bestie zza Muru
Dom Wydawniczy REBIS
Oprawa: broszura klejona ze skrzydełkami
Format: 132x202
Liczba stron: 408
Wydanie: 1 (2023)
ISBN: 978-83-8338-746-8
Tłumaczenie: Magdalena Hermanowska

Brak aktywności.