Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Alex Cross Musi Zginąć na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Alex Cross Musi Zginąć

Książka

Nie oglądaj się za siebie!  Nie zastanawiaj się!

Po prostu uciekaj!

Być może  Alex Cross, profiler bostońskiej policji,  właśnie tak by zrobił… Gdyby akurat nie ścigał psychopatycznych morderców. Gdyby nie szukał zaginionej nastolatki, którą wraz z żoną zamierzali adoptować. Gdyby wiedział, że sam jest na celowniku.

Elijah Creem, wzięty chirurg plastyczny, który dał się poznać policji jako amator orgii z narkotykami i nieletnimi dziewczętami, może na długie lata trafić do więzienia. Niestety, detektyw Alex Cross nie ma czasu się tym zająć.  W Bostonie w krótkich odstępach czasu zostają znalezione zwłoki trzech brutalnie zamordowanych młodych kobiet. W dwóchprzypadkach wszystko wskazuje na to, że chodzi o dzieło jednego sprawcy. Seryjny zabójca? Jeśli tak, to w mieście grasuje ich dwóch,  bo w tym samym czasie giną młodzi mężczyźni, zabijani w ten sam, spektakularny sposób.

Tymczasem ktoś  próbuje załatwiać z Crossem swoje osobiste porachunki. I najwyraźniej nie poprzestanie na zniszczeniu  mu reputacji.

Alex Cross Musi Zginąć
Brak tekstów
Książka autorstwa James Patterson
Alex Cross Musi Zginąć
Wydawnictwo Albatros
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 125 x195 mm
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-7885-395-4
Tłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk

Brak aktywności.