Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki A lasy wiecznie śpiewają na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

A lasy wiecznie śpiewają

Książka

UWAGA! KSIĄŻKA POSIADA LEKKIE RYSY NA OKŁADCE.

 

Walka z naturą...

Walka o miłość...

Walka o szacunek...

Na Północy trzeba umieć żyć!

W skutej lodem dziewiętnastowiecznej Norwegii ludzie mają twarde i dumne serca. Niełatwe życie regulowane jest przez rytm przyrody i wielowiekową tradycję szanowaną ponad wszystko. Czy ktoś stamtąd może pokochać miłością gorącą i szczerą, której nie złamią wichry losu?

Stary chłopski ród Björndal od lat słynie z męstwa i uporu, budząc strach i respekt pozostałych mieszkańców równiny. Zdobyte przez rodzinę bogactwo przyniosło władzę, ale sprowadziło też ludzką zawiść i zagrożenia, którym musi ona sprostać.

Nieodpuszczone grzechy z przeszłości nie dają spokoju. W tym surowym świecie członkowie rodziny muszą odnaleźć drogę do szczęścia i odkupienia nie tylko własnych win, ale także ich przodków.

Kultowa powieść skandynawska, która na długo zostaje w sercu! Przetłumaczona na trzydzieści języków, sfilmowana, sprzedana w ponad dwunastu milionach egzemplarzy.

Niniejsza edycja zawiera w jednym woluminie obie części sagi: A lasy wiecznie śpiewają i Dziedzictwo na Björndal.

Trygve Gulbranssen (1894-1962) - norweski pisarz i dziennikarz. Polski czytelnik po raz pierwszy miał okazję poznać jego pisarskie możliwości przy okazji wydania książek A lasy wiecznie śpiewają i Dziedzictwo na Björndal. Powieści wzbudziły zachwyt krytyków i zyskały rzeszę fanów na całym świecie, niezależnie od wieku czy pochodzenia. Weszły na stałe do klasyki literatury i fascynują do dziś.

Gulbranssen nie ograniczał się tylko do literatury pięknej. Udzielał się jako dziennikarz sportowy, pisząc dla największych norweskich periodyków "Aftenposten" i "Idrætsliv".

Rok wydania: 2013

Stron: 560

Oprawa: twarda z obwolutą

Format: 150x235

Pakowanie: 10

Tłumacz: Henryk Leśniewski i Henryk Goldmann

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 2 grudnia 2013

A lasy wiecznie śpiewają
Brak tekstów
Książka autorstwa Trygve Gulbranssen
A lasy wiecznie śpiewają
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: brochure_with_wings
Format: 150x235
Liczba stron: 560
ISBN: 978-83-7785-970-4
Tłumaczenie: Henryk Leśniewski
Data wprowadzenia: dn. 2 grudnia 2013 roku

Brak aktywności.