14 października 2022 roku, godz. 8:32 6,3°C

Przecież te sku...y

Ten temat odbiera mi jakąkolwiek chęć na rymowanie, a miał być wierszyk .
Jest tak bulwersujący, jest tak przerażający ! A jednocześnie obnażający naszą bezsilność.
Pokazuje obojętność większości, co też zwiastuje rychły początek utraty wolności.
A chodzi o głośną sprawę - zeznała przedstawicielka Pfaizera na komisji UE że szczepionki na covid NIE były badane pod kątem ochrony przed transmisją ! Czyli zaszczepiłeś się, ale nadal zarażałeś, – czyli ta propaganda była wielką jedną ściema i to o rozmiarach globalnych. Te ograniczenia w przelotach , szpitalach to wielki PIC i nic więcej.
Wcześniej Poseł Grzegorz Braun ujawnił poprzez interwencję poselską że Polska nie badała w jakikolwiek sposób tychże szczepionek
– BO!
– Była zobligowana do zaakceptowania wyników badań korporacji farmaceutycznej! To tak jakby zaufać diabłu!
Dodam, że G. Braunowi niedługo po tym odebrano w głosowaniu ( ogromną większością) immunitet poselski.
Przecież te skurw….y szczepili nasze dzieci.
Nie wiem czy drogi czytelniku rozumiesz, czy dociera do ciebie skala tego przekrętu a zarazem wielkiej niewyobrażalnej zbrodni!!!
Mówili, że to jest ważne i że pomoże – nie upewniając się czy w tych fiolkach nie jest umieszczona jakaś trucizna – np. oświęcimski fenol! Rozumiecie! Nasze państwo – rząd wierzył na słowo komercyjnej firmie!!! Czy rozumiecie, w jakiej sytuacji znalazło się nasze społeczeństwo?
A czy potraficie wyobrazić, że pierwsze kłamstwo rodzi następne, – czyli niekończącą się spiralę łgarstwa. Wszelakie analizy, statystyki rządowe, statystyki szpitalne, informacje medialne są całkowicie niewiarygodne, i powinny na ile to możliwe zostać zweryfikowane.
To był dopiero przekręt,! O tak wielkiej skali, i tak wielkiego odhumanizowania, że nasze poczucie moralności, nawet nie przewiduje tak kosmicznej skali.

Es van Guard Sławek
 18 października 2022 roku, godz. 21:49

Hmmm... Mojego syna nikt nie szczepił. Ba, nawet propozycji od lekarza nie było. Starsze same podjęły decyzję na „nie".

RozaR Roza  18 października 2022 roku, godz. 21:56

Nie wszędzie tak było :-(