18 kwietnia 2021 roku, godz. 9:22 2,3°C

Jaskrawe numery

Tekst zapisany na szybko i opublikowany by nie przepadł . Taki akt zapisu świadomości w dniu 18.04.2021 r z rana .

Z pierwszych jaskrawych numerów – przekrętów tej pandemii pamiętam ten z - trumnami postawionymi rzędami w jakiejś hali. To były pierwsze wzmianki o masowych zgonach w Bergamo – Włochy. Były bardzo sugestywne, ale okazały się potopionych emigrantów- a zdjęcie obiegło cały świat aż ktoś wykrył przekręt.

Drugim numerem -to jak pokazywali gazetę z całymi kolumnami zdjęć zmarłych starszych ludzi – tyle, że we Włoszech to normalna praktyka a nam nieznana . Było to też bardzo sugestywne i działało na wyobraźnię.

Te oba pierwsze przypadki miały prosty cel, przestraszyć i zaszokować!.Tak zaczęto w Europie .

Następne, co pamiętam gigantyczną aferę z New Yorku gdzie tamtejszy szpital po prostu mordował pacjentów za pomocą respiratorów – wszyscy umierali. Słynna afera Olszewski.

Polonusy twierdzą że afera z Floydem (narkoman który został zabity przez policjanta) była tylko po to by przykryć aferę Olszewski. Okazało się jednak, że zabijanie respiratorami to ogólnoświatowy proceder. I minęło wiele miesięcy zanim nasi wspaniali lekarze się połapali. I trzeba dodać, że dużo ludzi by przeżyło gdyby nie ta niedźwiedzia przysługa. Taka głupia pomoc będzie się jeszcze wiele razy powtarzać przy innych sprawach tej pandemii.

Temat jest tak brudny a ewentualny czytelnik tak zmanipulowany że odechciewa mi się pisać dalej.

Po prostu z jednej strony światowe bandy finansowe , a z drugiej przygłupi obywatel, który nie jest w stanie w to uwierzyć .

Dodam tylko – całą masę filmików jak to szczepiono, ale nie szczepiono, lekarzy z Włoch, którzy to szczepili się solą fizjologiczną.

Testy, które są gówno warte – dosłownie chyba tylko po to są by pokazywać pozytywne wyniki.

A czy wiesz drogi czytelniku ,który dotrwałeś do tego miejsca że Polski rząd nie potrafi wskazać dokumentu medycznego, który to określa zasadność noszenia maseczki na, którym to bazowano ustanawiając nakaz noszenia . Za to jest cała masa fachowych dokumentów medycznych jeszcze sprzed epidemii o bezcelowości jej noszenia! To jest dopiero numer!

Kto pamięta następny numer z celebrytami, którzy to wepchali się bez kolejki do szczepienia -co mogło doprowadzić o zgrozo, że nie wszystkim emerytom by starczyły ? Po tym numerze radykalnie wzrosło zapotrzebowanie na szczepienie z 20 do 80 % ( jak dobrze pamiętam. ,,Tak to się robi frajerzy !,, - z dumą mógł przyznać pomysłodawca !!!

A czy wiesz drogi czytelniku że szczepienia te doprowadziły do wielu śmieci. Ministerstwo podało 1400 osób. Co jest i tak sporo zaniżone bo zapisy robi się tak by władza była zadowolona. Nie podano że wielu ludzi przechodzi ciężko szczepienie, czyli ponowne zarażenie się coronawirusem. Starsi ludzie po prostu, często tego nie przetrzymują .

A czy wiesz że szacuje się w Polsce liczbę zgonów spowodowaną zaniedbaniami w służbie zdrowia na około 100 tys.! Pod koniec 2020 roku było 70 tys. zgonów ponad normę z których tak przedziwnie tłumaczył się rzecznik Prezydenta prof. Zybertowicz ( którego miałem okazję poznać osobiście ). No i w statystykach zapewne ludzie ci zostaną określeni jako ofiary pandemii !

Rozwalono nam życie locdownem też zupełnie niepotrzebnie – Floryda, Białoruś, Szwecja itp. to przykłady nie pozwalające nawet na polemikę w tej kwestii - po prostu locdawn jest całkowicie niepotrzebny.

To tylko część numerów, które nam zafundowano.

Dochodzi jeszcze cała masa pomniejszych, propagandowych trików, którymi rozpiepierdolono (za przeproszeniem) mózgi moich rodaków do stanu w którym nie są w stanie analizować sytuacji a poddają się tylko bezwolnie decyzjom władz.

Mamy do czynienia nie tyle z jakąś grypą ale morderstwami, kłamstwami i masową sprzedażą szczepionki –czytaj sprzedażą, marketingiem nie przebadanej fachowo substancji, za którą nikt nie bierze odpowiedzialności.

Teraz szykują paszporty szczepionkowe ( prawie wszyscy Polscy europosłowie zagłosowali za przyspieszonym procesem legislacji ) – czyli za segregacją i masową kontrolą społeczną.

Czy wiecie, co to jest?! To jest oddanie wolności i totalne poddanie się kontroli. Tego jeszcze nie było!!!

I to w imię wirusa którego większość z nas prawdopodobnie by nie zauważyła - gdyby nie media !

.

Przypominam, że śmiertelność jest nadal śmieszna pomimo podkręcania danych oraz podbijania ilości zgonów szczepionkami!!!

Pozostaje pytanie, na które nie umiem odpowiedzieć - po co to robią ?

Bo że to jest pic na wodę nie ulega wątpliwości .

Oczywiście zależy dla kogo.

Recerz Max
 18 kwietnia 2021 roku, godz. 10:47

„Sposobem zarabiania pieniędzy, jest kupować, kiedy krew płynie po ulicach.”
John D. Rockefeller