23 czerwca 2020 roku, godz. 15:41 24,2°C

Kto przeczyta ten nie zagłosuje na Trzaskowskiego

Kto zna historię księdza Blachnickiego ten nie zagłosuje na Trzaskowskiego.
Dla przypomnienia ks. Franciszek Blachnicki był wyjątkowo dobrym organizatorem oraz miał genialne pomysły .
Kto pamięta ,,Oazy ,, ruch ,,Światło Życie ,,itp. Czyli co istotne odebrał komunie młodzież – genialne .
W pewnym momencie gdy zrobiło się wiadomo że wydział czwarty będzie chciał go zwyczajnie zamordować, wysłano księdza do Niemiec gdzie też robił swoje i to z rozmachem.

A teraz uwaga : Ksiądz zmarł nagle, tuż po wizycie małżeństwa Gontarczyków. Śmierć byłą nagła i zaskakująca . Gontarczykowie oczywiście okazali się tajnymi współpracownikami UB.

Obecnie pani Gontarczyk ( Jolanta Lange) wspiera ruchy LGBT i mocno współpracuje z Trzaskowskim , pobiera spore dotacje a i sama też wspiera prezydenta Warszawy Trzaskowskiego .
Dodać należy że matka Trzaskowskiego był TW i donosiła na środowisko muzyków jazzowych wśród których się obracała .Między innymi na Komedę z którym sie przyjaźniła . Teraz chyba już wiadomo z kim mamy do czynienia i kto wspiera tą kandydaturę . Nie ma najmniejszych wątpliwości !

Parafrazując dość obrzydliwe hasło ( też Żakowski mówił ) że lepiej w szambie zanurkować niż na Dudę zagłosować to można faktycznie odnieść wrażenie że w szambie towarzystwo nurkuje .

Dlatego twierdzę że osoba która przeczyta ten tekst nie zagłosuje na Trzaskowskiego – no chyba że ma przetrącony kręgosłup lub jakieś pomieszanie zmysłów .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Franciszek_Blachnicki https://pl.wikipedia.org/wiki/Jolanta_Gontarczyk https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/580553,teresa-trzaskowska-tw-justyna-tajna-wspolpraca-sb-pzpr-jazz.html

Polecam całą historię ks. Blachnickiego i zachęcam do odważnego myślenia .

piórem2 magdalena
 23 czerwca 2020 roku, godz. 22:22

ja bez czytania i tak nie zagłosuje na idiotę,

Jacob_Filth Jot
 23 czerwca 2020 roku, godz. 21:46

Ja najbardziej lubię wpływ odpowiedniej ilości alkoholu na układ nerwowy, niestety, żaden alkohol na głowę państwa nie kandyduje

RozaR Roza
 23 czerwca 2020 roku, godz. 21:44

Ciekawym- polecam całą tą historię do zgłębienia i analizowania .
Niezwykłe zdarzenia o historyczny i politycznym wielkim znaczeniu To ks. Blachnicki przygotował pokolenie JP II - to wówczas tworzono fundament. Obecne podziały w społeczeństwie są właśnie granicą między ludźmi wolnymi a promieniem kontroli dawnych służb .
Wybierajcie czyj wpływ wolicie .

Monika M. M.
 23 czerwca 2020 roku, godz. 16:43

O matko z dzieckiem! Albo i bez...