16 stycznia 2017 roku, godz. 00:16 15,4°C

Pytania o Owsiaka czyli stop frajerom i oszustom

Jak to się stało
1) Kto wsadził Owsiaka i Wojewódzkiego do Jarocina na festiwal punkowy, wcześniej było dobrze bo niezależnie .
2) Kto wsadził Owsiaka do TV . Był totalnie promowany potem miał program ,,róbta co chceta”.Była wtedy jeszcze komuna i siedzieli ludzie w więzieniach . On zaś zasuwał z kolorowym programem totalnie bez sensu - ale z jakim skutkiem. Dosłownie totalnie bez sensu w czasie gdy należało rozumieć i myśleć.
3) Inicjatywa WOŚP – dostaje totalną pomoc od państwa . Miasta organizują koncerty biorąc na siebie koszty – często większe niż ilość zebranych pieniędzy. W TV 2 dostaje dwa dni czasu antenowego !!!! Dwa dni to ogromne wsparcie – tak ni z gruszki ni z pietruszki . Niezwykłe wręcz niewyobrażalne.
Należy wszystkim naiwnym wytłumaczyć że w tamtych czasach totalitarnych nic nie działo się bez woli wszechwładnych służb . Nawet gdy coś było niezależne to i tak zostało spacyfikowane lub przejęte( też firmy). Nikt przypadkowy nie miał prawa występować w telewizji – na 100% nikt- kto nie był pewny . Zależność Owsiaka od służb jest niezwykle prawdopodobna . Gdy przyjrzymy się jego osobie jest - wypisz wymaluj agentem wpływu. Ma w wysokim stopniu wpływ na młodzież i potrafi skanalizować jej myślenie. Tak stało się w niezależnym Jarocinie , programie ,, róbta co chceta” lub na przystanku ,,Woodstock” . Jego postać można jedynie porównać z ,,Bolkiem” czyli Wałęsą – innym nieprawdopodobnym agentem wpływu –kierowanym przez służby.
Dodać należy iż ze strony służb postkomunistycznych wyszło całe mnóstwo większych lub mniejszych afer np. Art.-B lub Amber –Gold.
Zakładam więc że i Owsiak ma mnóstwo za uszami . Twierdzę tak- bo nie tylko mam nosa do kanciarzy ( jestem kupcem ) ale też dlatego że ten człowiek nie ma zamiaru rozliczyć się ze swych firm ,, mrówka cała” lub ,,złoty melon” mimo nakazu sądowego . Nikt też nie podjął się zadania podliczenia urządzeń przekazanych szpitalom i podsumowania ich wartości.
Twierdzę z przekonaniem że WOŚP miał za zadanie odwrócić młodzież od tradycyjnych wartości nakierunkowując na lewicowe odchylenie a przy okazji oczywiście zarobić i to dobrze.
Nigdy też nie uwierzę by środowiska związane ze służbami zdobyły się na filantropię – to nie możliwe. Fundacja Owsiaka wpisuje się też w cały obraz III RP pełnej szwindli i afer oraz tych naiwnych i zapewne dobrodusznych, którzy faktu tego nie mogą pojąc ani zaakceptować .
Tak więc stop ! oszustom i frajerom .
Przypominam wszelakim tutejszym postkomunistycznym pajacom – że zawsze mam rację. 
Przypominam wszelakim tutejszym postkomunistycznym pajacom – że zawsze mam rację. :-)

Obiecuję też że jak Owsiak zostanie uniewinniony od zarzutów - to wejdę pod stół i odszczekam co napisałem. Liczę też że jak udowodnią mu kanty to tutejsi jego zwolennicy odśpiewają pod stołem międzynarodówkę z nocnikiem na pustej swej głowie.

RozaR Roza
 1 lutego 2017 roku, godz. 22:27

Ta dyskusja jest obmywaniem ran po komunie .

fyrfle Mirek
 1 lutego 2017 roku, godz. 13:25

No dobra otwieram nowy front, ten tekst to dobre miejsce: Wałęsa i odtajnione archiwa CIA oceniające, że żołnierze wyklęci to niepotrzebny rozlew krwi, bandy bandziorów, wagabundów, straceńców i walczących wbrew temu czego nie dało się zmienić, bo było stworzone za aprobatą Churchila, Rooswelta, Trumana, Gruzina i De Gaula. Kto pierwszy kamień do ogródka?

fyrfle Mirek
 30 stycznia 2017 roku, godz. 7:54

Nic nie wiem o firmach Owsiaka, ale jeśli takowe są, to podejrzewam, że Owsiak też nic o nich nie wie i nie rozliczy się, bo musiałby się powiesić.

fyrfle Mirek
 30 stycznia 2017 roku, godz. 7:52

Swoja drogą te płatne licencjaty, to faktycznie działanie służb specjalnych i to rozmnożenie prywatnych "uczelni" w miasteczkach powiatowych - tak zakładali je najczęściej oficerowie UB i Informacji Wojskowej.

fyrfle Mirek
 30 stycznia 2017 roku, godz. 7:49

Osobiście na WOŚP nie daję, ale tylko temu, że w mojej wsi, choć gminna, tego nie organizują, może to jedyna taka gmina w Polsce?!! Za to znakomicie tutaj sobie pomagamy, gdy kogoś dotknie los.

fyrfle Mirek
 30 stycznia 2017 roku, godz. 7:44

Pisałem to powielokroć i jeszcze raz napiszę, że faktycznie nie podoba mi się jak udział w tym biorą Policja i SP, to faktycznie jest co najmniej dziwne.

RozaR Roza
 29 stycznia 2017 roku, godz. 23:38

Wyklęci - i ludobójstwo ? Na kim ? Na Polakach ? Dodać należy iż są dokumenty ( Żebrowski mówi) o istnieniu grup - band które napadały i grabiły a także mordowały udając AK-owców by zniechęcać ludność do nich.

Na wszystko potrzeba czasu. Może kiedyś powstanie uczciwy film o tamtych czasach i pomoże stworzyć obraz tamtych trudnych czasów.
Wyklęci - i ludobójstwo ?

fyrfle Mirek
 29 stycznia 2017 roku, godz. 21:33

Dodam jeszcze, że miałem to szczęście, że porządnej historii za peerelu uczyli mnie synowie żołnierzy AK. Resztę już wyszperałem sobie sam i powiem Ci, że świat nie jest czarno - biały, tylko relatywny.

fyrfle Mirek
 29 stycznia 2017 roku, godz. 21:31

Tak w PRL jak i w III RP żyć się dało, demokracja działała, dopiero w wyborach samorządowych ostatnio był kant, a żołnierze wyklęci? Nawet IPN przyznaje, że ich działania mają znamiona ludobójstwa. Popiełuszko politykował, więc wszedł na grunt obcy mojemu pojęciu kapłaństwa. Demonizujesz. Uspokój się, weź walerianę, zmów zdrowaśki i lulu.

andrea69
 29 stycznia 2017 roku, godz. 16:52

Nosz...
cyt. "Te służby są tak sa­mo na­ciąga­ne jak żołnie­rze wyklęci - to po­lity­ka, na którą jed­ni dają się po pros­tu złapać. "
Ignorancja porażająca!!! Byle zapełnić brzuchy to już dobrze- przypominam fyrfle, że chyba nie było w tej komunie i III RP tak dobrze skoro dopiero teraz cyt. "Dziś dob­re jest 500 plus, mie­szka­nia czyn­szo­we, rosnące płace, roz­bi­cie układu far­ma­ceutyczne­go, czy sędziowskiego. "
Co się stało, że władze od 27 lat robiły wszystko by zniszczyć państwo [...]

RozaR Roza
 29 stycznia 2017 roku, godz. 8:42

No tak - dolar spada -ups.
Złoty rośnie - a to nie za dobrze.

MyArczi Artur
 29 stycznia 2017 roku, godz. 1:20

No to przecież Ci napisałem, że dolar spada przez beznadziejne decyzje rządu, a nie przez gospodarkę Polski. Przed chwilą piszesz, że złoty spada, a teraz podajesz przykład spadku dolara. Jak to ma do siebie, bo nie bardzo rozumiem.

RozaR Roza
 29 stycznia 2017 roku, godz. 1:15

19 grudnia - 4,25
Dziś - 4,067

Bankier .pl

MyArczi Artur
 29 stycznia 2017 roku, godz. 1:11

Wykresy mówią co innego http://kursy-walut.mybank.pl/

poza tym mamy początek roku, zobaczymy co Stany zrobią poza budową tego muru. Też jestem ciekaw zagrania parlamentu brytyjskiego w sprawie brexitu.

RozaR Roza
 29 stycznia 2017 roku, godz. 1:04

Od dwóch tygodni złoy spada