8 czerwca 2023 roku, godz. 7:22 35,2°C

Dzień Dobry!

Witaj w świecie pełnym niewypowiedzianych historii i nieskrępowanej wyobraźni. W tym unikalnym momencie spotkania, gdzie słowa snują się na stronicach niczym tańczące krople deszczu, chcę opowiedzieć Ci nową opowieść.

Rozpocznijmy podróż przez krainę marzeń, gdzie rzeczywistość spleciona jest z fantazją. Tu, w międzywymiarowym labiryncie słów, gdzie każda litera tworzy most pomiędzy myślami, odkryjemy tajemnice, które czekają na odkrycie.

Przejdźmy przez wrota wyobraźni, gdzie oddech staje się melodyjnym rytmem, a barwy malują się na płótnie emocji. Dotknijmy nieba i wsłuchajmy się w szept wiatru, który przynosi ze sobą mądrość odległych gwiazd.

W tym magicznym świetle słów, które migoczą jak gwiazdy na nocnym niebie, pozwólmy naszym myślom unosić się na skrzydłach wyobraźni. Otwórzmy drzwi do nowych światów i spotkajmy bohaterów, których dusze są pełne tęsknot, odwagi i miłości.

W tej opowieści, gdzie każde zdanie jest jak nuta w symfonii życia, doświadczymy wzlotów i upadków, radości i smutku, miłości i rozstania. Pozwólmy naszym sercom tętnić w rytm słów, które rozpalają nasze emocje i budzą nasze najgłębsze pragnienia.

Chodźmy dalej, przez rozstajne drogi, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które nurtują nasze umysły. Znajdźmy inspirację w nieoczywistych miejscach, odkrywając piękno ukryte w najprostszych rzeczach. Niech nasza wyobraźnia płynie swobodnie jak rwący potok, a słowa staną się mostami, które łączą nasze myśli.

W tym magicznym tańcu liter odkryjmy nowe horyzonty, pokonując bariery strachu i wątpliwości. Niech nasze słowa staną się kluczem do otwarcia drzwi, za którymi kryje się nieznane i fascynujące. Niech nasze historie przekraczają granice czasu i przestrzeni, zostawiając piętno w sercach tych, którzy je czytają.

Tak więc, drogi Czytelniku, przygotuj się na podróż pełną niespodzianek, wzruszeń i refleksji. Przecierajmy razem ścieżki w gąszczu słów i dajmy się ponieść magii liter. Bo w świecie, gdzie nawet najmniejsze słowo może zmienić losy, możemy stworzyć historię, która dotknie serc i zainspiruje innych.

poziomica
 8 czerwca 2023 roku, godz. 8:24

Bardzo ładny , inspirujący tekst , dziękuję .

piórem2 Bożena  8 czerwca 2023 roku, godz. 13:12

Dla ludzi nie tylko w spódnicach.

poziomica 8 czerwca 2023 roku, godz. 15:55

U mnie ci w spodniach to tylko ten jeden
"horyzont " polecają odkrywać , podobnie , jak i ci w spódnicach , kraina marzeń kończy się dla nich w czarnej dziurze , a wrota wyobraźni w torbie na nasienie

piórem2 Bożena  8 czerwca 2023 roku, godz. 16:05

Oj nie wszyscy nie wszyscy. Są też uczciwi mężczyźni co to kobietę tylko wierszem lub źdźbłem dotykają. Nie grzeszą nie gorszą bo i po co ??dla zabawy?

poziomica 8 czerwca 2023 roku, godz. 18:23

Jeżeli są jeszcze takie miejsca n a kuli ziemskiej , gdzie mieszkają ludzie , dla których liczą się innego rodzaju wartości niż
"czarna dziura " i "worek nasienny" to ja marzę aby tam zamieszkać , mam dosyć ,tego tutaj mentalnego wyuzdania , podsycanego wyssanymi z palca mitami

piórem2 Bożena  8 czerwca 2023 roku, godz. 18:27

Na cytatach jest mnóstwo niby mężczyzn co nie ruszają nawet chrabąszcza.

poziomica 9 czerwca 2023 roku, godz. 10:34
Edytowano 9 czerwca 2023 roku, godz. 10:35

Nad tym " źdźbłem to się od sierpnia ubiegłego roku zastanawiam, czy to aby " ono " nie zostało wygrzebane przez Beatkę i przez Jolę z pamięci , teraz mam już pewność , że miałam rację . DZIĘKUJĘ

piórem2 Bożena  9 czerwca 2023 roku, godz. 11:22

Robin nas zbeszta za takie pogawędki pod jego oknem . To surowy Pan.

poziomica 9 czerwca 2023 roku, godz. 12:35

Robin -powiadasz ,przeanalizuję problem , skoro tak mówisz BOŻENKO , obiecuję

piórem2 Bożena  9 czerwca 2023 roku, godz. 12:56

Koniecznie!

poziomica 9 czerwca 2023 roku, godz. 13:08

Chm " pod jego oknem " , podpowiadasz , nie ma ich tutaj tyle co w drapaczach chmur dużej
metropolii ,myślę że sobie dam radę ,a i ' ROBIN ' brzmi jednoznacznie , tylko z jednym miejscem w ANGLII może się Bożenko kojarzyć

piórem2 Bożena  9 czerwca 2023 roku, godz. 13:11

Nic nie kojarzę. Jestem jak pusta przestrzeń nic tylko wiatr.

poziomica 9 czerwca 2023 roku, godz. 13:23

Racja ,przed godziną ty byłaś onejką a Bożenka Bogdanem

piórem2 Bożena  9 czerwca 2023 roku, godz. 13:37

Oj nie. Ja jestem jedna jedyna pamiętaj. Inne bozenki to nie ja.

poziomica 9 czerwca 2023 roku, godz. 13:52

No tak rozumiem