14 września 2023 roku, godz. 19:59 1,9°C

Przebudzenie

Przez lata życia, często śpimy. Śpimy w sensie ducha, spoglądając w dal w poszukiwaniu czegoś, co wydaje się poza zasięgiem. Wierzymy w iluzje, marzenia, które migoczą przed naszymi oczami, ale które trudno jest osiągnąć. Goniąc za tymi iluzjami, często stajemy się łatwym celem manipulacji, ponieważ pragniemy czuć, pragniemy wierzyć, że te marzenia są prawdziwe.

Pozwalamy na manipulacje, ponieważ chcemy wierzyć, że jesteśmy blisko osiągnięcia czegoś wielkiego. W tym procesie często doznajemy krzywdy, zdrady, a nasza samotność staje się naszym stałym towarzyszem. Uciekamy przed bólem, milczymy, udajemy, że wszystko jest w porządku.

Nagle, jak błyskawica w nocy, przychodzi przebudzenie. Przestajemy uciekać, przestajemy walczyć z prawdą. Przestajemy milczeć. To wy kobiety mojego życia (* Anita, Elwira, Agnieszka, Ola, Iwona), może już nigdy nie spotkamy osobiście, otworzyłyście mi oczy. Wasze działania, wasza obecność, wasze decyzje, stały się katalizatorem mojej przemiany.

Chociaż może nigdy nie spotkamy się już twarzą w twarz, a nasze rozmowy skończyły się, to daliście mi życie. Daliście mi możliwość odnalezienia mojej prawdziwej drogi, mojego autentycznego ja. Mimo że były to trudne lekcje, były niezbędne, abym mógł stać się silniejszy, mądrzejszy, bardziej empatyczny i gotowy na to, co przyniesie przyszłość.

Długo spałem, ale teraz jestem przebudzony. Obudzony na nowy dzień, na nową rzeczywistość. To jest moja szansa na odrodzenie, na rozwinięcie skrzydeł i polecenie, aby wreszcie moje życie było pełne i znaczące. Teraz wiem, że nie muszę spać, aby marzyć. Mogę żyć, realizować swoje cele i celebrować każdą chwilę, która jest darem, który otrzymuję od życia.

Wasze działania były kluczem do mojego przebudzenia i mimo że nie jesteśmy w stanie spotkać się osobiście, jesteście zawsze w moim sercu. Dzięki wam zaczynam nowy rozdział, gotowy na to, co przyniesie przyszłość.

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa Ronin333, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.