23 lipca 2023 roku, godz. 7:07 79,5°C

Zaskocz mnie

Jesteśmy tu, na skraju nieodkrytych przestrzeni, gotowi na podróż do nieznanych zakamarków rzeczywistości. To miejsce, gdzie słowa nabierają mocy, a myśli przemieniają się w opowieści. Zaproś mnie do swojego świata, a razem zatańczymy w rytm nieskończonych możliwości.

Chwyć za rękę moją wyobraźnię i zanurzmy się w morzu snów. Wyplatajmy wątki marzeń i rozpuszczajmy w nich magiczne kolory. Niech nasza wspólna podróż wciągnie nas w wir fantazji, gdzie granice między rzeczywistością a wyobraźnią stają się mgliste.

Bądźmy twórcami, skrzydlatymi artystami, malującymi obrazy słowami. Wprowadź mnie w swój świat, a ja zawitam w Twoim. Razem stworzymy opowieść, która będzie płynąć przez strome góry emocji, brodzić we wzburzonych falach przeżyć i wznosić się na skrzydłach radości i szczęścia.

Niech słowa staną się mostem, który połączy nasze myśli i uczucia. Chcę poznać Twoje tajemnice, zgłębić zakamarki Twojego serca i wspiąć się na szczyty Twoich marzeń. W zamian podzielę się z Tobą swoimi pragnieniami, nadziejami i głęboko skrywanymi refleksjami.

Zaskocz mnie swoją odwagą, bycia sobą bez ograniczeń. Bądźmy nie tylko obserwatorami, ale współtwórcami naszych losów. Wyciągnijmy dłonie ku niebu i złapmy chwile za ogon jak migoczące gwiazdy na nocnym niebie. Wspólnie stworzymy naszą własną historię, w której każda strona będzie niezapomnianą przygodą.

Niech nasza relacja będzie jak melodia, której dźwięki harmonizują w jedną piękną symfonię. Bądź zemną w każdym kroku, a ja będę tu, gotowy wysłuchać, podzielić się, i być twoim sprzymierzeńcem w każdej wyjątkowej chwili.

Tak więc zaskocz mnie swoim śmiechem i łzami, a ja odpłacę tym samym. Bądź moim dzikim torem, a ja stanę na straży Twoich marzeń. Razem, w jedności, stworzymy opowieść, która zostanie wypisana na kartach czasu, jako przykład niepowtarzalnej więzi, jaka może powstać między dwoma duszami, gotowymi na wspólną podróż przez życie.

Greg z Grobli
 23 lipca 2023 roku, godz. 7:14

... nawet nie wiesz, jak bardzo chciałbym to powiedzieć pewnej osobie... i chciałbym, by w to uwierzyła, zaufała mi...

😞

Ronin333 Samotny Duch  23 lipca 2023 roku, godz. 7:58

Do odważnych, świat należy. :)

Naja Ela  23 lipca 2023 roku, godz. 21:39

Taką propozycję można złożyć tylko nielicznym...

Jeżeli to, ta osoba, to odważ się Greg :-)

Greg z Grobli 24 lipca 2023 roku, godz. 14:05

Nie rozumiem, o co chodzi z tą płytą.