11 sierpnia 2020 roku, godz. 12:08

Ósmy sierpnia 2020r.(piątek)

Idzie zima. Górale drewno tną na opał z żarliwością pozwalającą spodziewać się czterdziestopniowych mrozów i trzymetrowych śniegów.

Klasa robotnicza, podejrzewam, że na kontach ma już wypłatę (pensję biorą umysłowi) , którą ustawodawca przewidział na dzień dziesiątego każdego miesiąca, po przepracowaniu miesiąca. Policjanci biorą z góry żołd. Tak sądzę, że wypłaty wpływ nastąpił, bo świadczą o tym kobiecej części klasy robotniczej fryzury nowe pojawiające się na fb, instagramie. Nuż szef dopatrzy
albo prezes korporacji i zwariuje dla Kopciuszka numeru buta, bo nie dla numeru konta lub pesela. A może chociaż dla numerku! Może zajdę, a potem to już na alimentach dojdę tam gdzie dusza zapragnie.

Stoi się też w kolejkach do kas w supermarketach, wiejskich sklepach rodzinnych na garnuszku sieciówek czy w różnego typu kotletach (out) odzieżowych i się widzimy nowy porost sztucznych pazurów u pań. Jeszcze dziesiątego nima, a już połowy wypłaty robotnica nima. Bo para w kocioł zakupów buch, jest więc but i jest też ciuch. Opłaty za wszelki od państwa się zrobi plus.

Pogoda jest. Stara góralska prawda mówi - jak gazda swoją Hanuś wyobroco i potem ją pod pierzyną wygrzeje, to rozgrzano Hanuś w sierpniu jeszcze wieczory i ranki w ciepełko przyodzieje.

Tak sobie ludzie w ogrodach trawę koszą po nowoczesnemu w słuchawkach i tak sobie myślą. Trudno jest dzisiaj być młodą panną, panną starą, rozwódką czy wdową. Ponieważ trudno dzisiaj o mężczyzn ciepłych, dobrych, kochających i inteligentnych, jeszcze bez uzależnień i z otwartą na ludzi , ludzkość , kulturę i cywilizację głową. Wykształcony czy niewyksztalcony facet dziś jak kopciuch sadzą zamulony. Mężczyźni dziś nie skupiają się na kobiecie, czyli na miłości, ale chcą nimi zaspokoić rządze i chciwości, typu zysk, kariera i nie są cierpliwi zdystansowani, wciąż nad kobiety przekładają zabawki. Motory np, kłady, czy niedorosłość kolejnego tatuażu. Dojrzały facet ciała nie oszpeci i nie pozwoli na to swojej królowej.

Rozpoczynasz życie z kobietą mężczyzno. Dom na kredyt. Samochód na kredyt. Wczasy all inclusive na kredyt. Fundujesz jej pętlę kredytową zamiast ogródka przy domu i wspólnego jego uprawiania. Wolisz kolegów, nawet gdy macie już dzieci. Zamiast bajki, to mecz i czteropak i do Żabki w przerwie po następny. Przegrali, poprosiła o zmianę pampersa, to chlast ją w pysk i obrażony jedziesz do mamy.

Gdybyś żył w kraju zainfekowanym zboczoną demokracją, to zabrali by ci za takie zachowanie dzieci i oddali na wychowanie jaśnieblondpaństwu pederastom. Wiem, potem od mamy przyjedziesz. Na zgodę sobie kolczyk piętnasty w uszy, jej w łechtaczkę, a wcześniej seks tu, tam, w usta i w trąbkę Eustachiusza. Zamiast tego wszystkiego wystarczyło być mężczyzną - mężem i ojcem. Uspać dzieci, wspólnie obejrzeć potem na przykład odcinek "Daleko od szosy". Rano zebrać się, bo to niedziela i iść na dwa wózki do kościoła. Normalnie i po polsku. Jak chce Bóg i ogólnie dobro. Potem pretensje, że wynaturzenia atakują religie i tradycje. Wykorzystują nas słusznych słabości i w rozmaitych konwencjach dążą do zniszczenia chrześcijańskiej cywilizacji i przede wszystkim ludzi tradycji oraz wszelkiej ale wszelkiej religii. Myślą, że ofiarując nieskończony hedonizm przeciągną na swoją stronę nawet wiernych islamu. Stąd ataki na kościoły, pomniki i figury Jezusa Chrystusa Pana Naszego Króla Polski.

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa fyrfle, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.