12 lutego 2023 roku, godz. 15:30 49,7°C
Nie płacz Ewcia Ewa
 12 lutego 2023 roku, godz. 18:20

Pozwól, że odbiorę tekst osobiście, bo właśnie na takim etapie się znajduję. Odwaga jest w każdym, bo wystarczy zrobić potrzebny ruch. To zależności, presja i strach nie pozwalają się wzmocnić i zmienić to co uwiera i przeszkadza żyć.
Zrobiłam ten ruch, nie żałuję i czuję się z tym lepiej, chociaż niewiadoma jest przede mną.
Noszę się też z myślą napisania o tym, bałam się bardzo, ale teraz odradzę ten strach każdemu.

Pozdrawiam ciepło :))

 26 stycznia 2023 roku, godz. 22:53 11,5°C
Strange one Adam
 9 lutego 2023 roku, godz. 21:25

Jest mnóstwo ludzi , którzy wysysają z nas energię i karmią się tym. Ale są też inni , potrafią postawić nas na nogi i odbudować wiarę w ludzi. Umieją słuchać a to najczęściej jest m potrzebne w trudnych chwilach. Dobry słuchacz nie doradcy 🙂

strawberry89

Autor

Modlitwa do Afrodyty, Kalendy, Veneralia:

Oddaję Ci cześć, Wenero, bogini z piany zrodzona, Najnadobniejsza spośród niewiast boskich, zawsze zdobią Cię szlachetne klejnoty, jedwab skrywa Twe kobiece kształty, Twe włosy wonią słodko, Twe morsko zielone oczy płoną gwiezdnym blaskiem całuje Twe delikatne stopy. Ty, która łaskawie spoglądasz na kochanków, oddaję Ci cześć. Ty, która odpowiadasz na modlitwy utęsknionych, oddaję Ci cześć. Ty, której dary zachwycają wszystkich, starych i młodych, oddaję Ci cześć. Ty, która przynosisz słodką błogość, która wspierasz samotnych, która łączysz dusze, żadne serce nie urąga Twej mocy. Wenus, której piękność rozwidnia mrok nocy, Oddaję Ci cześć i dziękuję za Twe błogosławieństwo."

Konto utworzone  1 maja 2010 roku

Zeszyty

Do niego...

Rozliczenie z przeszłością...

1 konto
strawberry89
93 teksty
Wszystkie wiersze