22 maja 2010 roku, godz. 11:58

Pragnęła go jak nikogo innego na tym świecie. Uwielbiała smakować jego ust, wpatrywać się w jego oczy, czuć jego ciepły dotyk na swym ciele i oddech oraz słyszeć jego męski głos szepczący do ucha jej imię. Lecz bała się w pełni otworzyć. Sądziła, że na wszystko przyjdzie czas. Nie przyszedł...Jej ukochany prysł jak bańka mydlana w oka mgnieniu.

 21 maja 2010 roku, godz. 16:12

Lubię przebywać nad morzem.. Gdy stoję nad brzegiem, zimna woda muska moje stopy, wsłuchuję się w szum fal i mogę podziwiać cudowny horyzont. Wydaje się być w zasięgu mojej ręki. Lecz dlaczego gdy pokonamy długą i męczącą drogę w jego kierunku on nadal wydaje się być w takiej odległości jak wcześniej.?! To znak, że oczy są ślepe

megalomania Iwetta
 30 maja 2010 roku, godz. 17:00

dziękuję bardzo:*
nareszcie ktoś to docenił hehe ;] bo jest to moja najsłabiej oceniona myśl...

 20 maja 2010 roku, godz. 18:49

Kobiety...płeć piękna. Skoro są piękne to dlaczego ukrywają swoje atuty pod makijażem ? Powinny afiszować się swoją piękną urodą. Dlaczego wstydzą się piegów? Piegi są jak czekoladowa posypka na babeczkach, dodają atrakcyjności. I dlaczego wciąż mówią, że są grube skoro jak już im się przyzna rację obrażają się. Kobieca natura jest naprawdę bardzo skomplikowana.

rafsko90 Rafał
 6 września 2010 roku, godz. 15:49

O taaak, bardzo skomplikowana:)
Zabieram do zeszytu

 19 maja 2010 roku, godz. 17:41

Przy Tobie jedna cudowna chwila jest jak ułamek sekundy. Gdy Cię przy mnie nie ma wydaje się jak by to była wieczność. Czuję się wtedy tak jak by czas stanął w miejscu. Lecz on nie miłosiernie ucieka. Dostrzegamy to dopiero po spojrzeniu na zegar i uzmysłowieniu sobie, że jednak ta mała wskazówka drga i się przesuwa a wraz z nią zbliża się moment kolejnego spotkania.

 18 maja 2010 roku, godz. 16:33

Bóg stworzył kobietę i mężczyznę. Chyba tylko po to aby wzajemnie komplikowali sobie życie. A on mógł na to popatrzeć jak na kiepską komedię.

P.S z dedykacją dla Patiii ;***
wszystkiego najlepszego

 17 maja 2010 roku, godz. 15:30

W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.
-lot na Marsa na wakacje
czy też
-upiększenie się za pomocą skalpela. A to wszystko dzięki pieniądzom. Za niedługo miłość będzie tak samo powszechnie dostępna w aptekach,na stacjach benzynowych i wielu bezsensownych miejscach niczym prezerwatywy. Będzie ona opakowana w piękne kwieciste pudełeczko z napisem "miłość" i tak we wszystkich językach świata. Czasami gdy siedzę samotnie zastanawiam się i zadaję sobie pytanie "czy to ma sens?". Miłość trzeba mieć w sobie nie można jej kupić za bliżej nie określoną sumę. Nie jest to produkt marketingowy ogólnie dostępny.

megalomania Iwetta
 1 października 2011 roku, godz. 14:55

no każdy ma własne zdanie. Ale gdyby nie pieniądze to sama wiedza by nie wystarczyła. Może i umysł skonstruował wszystkie maszyny ale nie za darmo, coś takiego wiąże sie z ogromnymi kosztami jak by nie patrzeć ;)

 16 maja 2010 roku, godz. 15:52

Zawsze Cię pragnęłam. Dla Ciebie byłam w stanie zgrzeszyć. Dla kilku chwil uniesienia z Tobą byłam gotowa zapłacić każdą cenę. Gdy czułam Twój aksamitny dotyk na mym nagim ciele dostawałam gęsiej skórki. Z rozkoszą spijałam każde słowo z Twych ust, które były idealnym dopełnieniem moich. Zawsze brakowało mi tlenu gdy czułam Twój ciepły oddech na mojej szyi. Byłam masochistką..wciąż chciałam więcej.

megalomania

Autor

...

Konto utworzone 16 maja 2010 roku
1 konto
1 konto
Żelek
214 tekstów
 19 maja 2010 roku
1 konto
1 konto
mai
64 tekstów
 2 lipca 2010 roku