26 sierpnia 2015 roku, godz. 23:10 30,4°C

nie trać na mnie spojrzeń i tak nie wejdziemy sobie w drogę

Eugene Kush - I Can't See When My Eyes Open https://www.youtube.com/watch?v=Iii_Z99PBE8

(…)Drzwi do łazienki były lekko uchylone. Chwyciła jego dłoń i niczym górski potok przecisnęli się przez niewielką szczelinę, z której wypadała struga przyćmionego światła. Gdy przekroczyli próg kilka bladawych płomieni rozpoczęło swój taniec, niemalże kołysząc się w rytm ich przyśpieszonych oddechów. Zawistnym wzrokiem spoglądały, jak jego niespokojne palce opadają bezwiednie wzdłuż linii jej bioder. Mężczyzna [...]

WilceeQ` Di.
 6 września 2015 roku, godz. 19:43

Wietrze,
znam Cię na tyle, by wiedzieć, że nawet przy przelotnym spojrzeniu potrafisz przyprawić o drżenie kolan.
Tu po prostu nie dałeś mi siebie.
Znam przyczyny, by karcić - potrafię również zachwalać.
Tłumaczenie swojej winy w ten sposób do mnie nie przemawia, ale postaram się wpisać w myśl zadośćuczynienie o jakim wspominasz.

PS. Zaczekam.

 29 listopada 2014 roku, godz. 00:33 17,4°C

po słowach jest już miejsce tylko na ciszę

John Murphy - The End https://www.youtube.com/watch?v=f9p9KTJ-mZ0

Miałem sobie dzisiaj pozwolić trochę bardziej na ten rozkoszny niebyt wśród gasnących latarni ospałego miasta. I nawet nie musiałbym rozmieniać niczego na drobne, bo alkohol to jedyna próżność, za którą ostatnio płacę. Odkąd nie pamiętam pociągów, bliższy jest mi pojazd na czterech łapach. Takie nieskończone snucie się pomiędzy barem a obskurnym stolikiem, gdzie los czyni mnie czarnością wszystkich dziur niekwapiących się do tego, aby [...]

Lacrimas M.
 26 grudnia 2014 roku, godz. 00:48

wizja upadku, której nie potrafię ziścić? niemożność ostatecznego upodlenia się, byle tylko wyplenić ze swoich dni tę cholerną nieobecność?
przemawiam językiem bezsilności i przywiązania, któremu nie sposób położyć kres; zanurzam się w strumieniu niemocy, czekając aż zupełnie obmyje mnie z czasu.

pozwolę, aby ten rok dopełnił się za mnie. brak mi już siły, by okłamywać się po raz kolejny. mówić do tego dzisiaj, że coś usłyszę, choć ono nigdy nie nadchodzi.

ps ,,po stokroć'' - kiedyś tak napisałem, heh.

 16 lutego 2013 roku, godz. 23:50 46,6°C
MglistyPoranek Olga
 30 marca 2013 roku, godz. 19:21

Czy Twoim aktualnym hobby jest prowokowanie innych ludzi i zniżanie ich do swojego, jakże odmiennego, poziomu? (Potraktuj jako pytanie retoryczne, bo jeszcze znów byś wszczął bałwochwalczą pseudo kłótnię.)
Na trzeźwo powiem, że gdyby nie mistrzowskie metafory i oryginalny dobór słów, to tekst byłby takim zupełnym niczym, które pewnie Ty teraz ubogo dostrzegasz.
Przykro mi, że są tacy, którzy zamykają oczy na prawdziwe piękno, ale cóż. Niewielu ich. I to ich jedyny plus.

Pozdrawiam.

Lacrimas

Autor
Konto utworzone  3 marca 2012 roku
1 konto
Lacrimas
8 tekstów
Wszystkie dzienniki