4 czerwca 2022 roku, godz. 12:44 99,6°C
batram Marta
 4 czerwca 2022 roku, godz. 18:05

Hmmm...pozwalam sobie nie zgodzić się z Tobą Kasiu - nie wszystkich chorych traktuje się jak śmieci...przeżyłam 38 lat ze schizofrenikiem,który mnie "kochał i nienawidził".
To była moja decyzja i dużo mnie kosztowała -nie dało się pomóc temu człowiekowi- odbiło się to na mnie,ale nie udało mu się mnie zniszczyć.Tak więc nie można uogólniać-każdy przypadek jest inny.

Katarzyna A. Koziorowska

Autor

Nazywa się Katarzyna Anna Koziorowska, urodziła się 21.09.1990 r. w Olsztynie (gdzie również obecnie mieszka). Interesuje się literaturą (zarówno prozą, jak i poezją) oraz muzyką (głównie rock, jazz, blues). Zdobyła kilka wysokich miejsc i wyróżnień w konkursach poetyckich. Publikowana przez miesięczniki literackie („Akant”, „Helikopter”, „Bezkres”, „Czas Literatury”). Posiada publikacje w tomikach (debiutowała w Sowello w 2018 r. – „Moje Anioły”; najnowszy tomik wydany w Ridero w 2022 r., „Za późno, żeby zasnąć”). Uwielbia przebywać w samotności, pogrążać się w marzeniach. Lekko egocentryczna, ale przy tym bardzo nieśmiała. Nie przepada za przebywaniem w tłumie, jest niepoprawną autsajderką.

Konto utworzone  19 maja 2022 roku
1 konto
Katarzyna A. Koziorowska
jeden tekst
Wszystkie felietony