26 kwietnia 2012 roku, godz. 22:58 6,8°C
PRON DE NADIE Paula
 27 kwietnia 2012 roku, godz. 1:41

To prawda, tylko czasem pakujemy się w to gówno na własne życzenie. Jesteśmy tego świadomi a mimo to ryzykujemy z nadzieją, że tym razem będzie inaczej, że ona jest inna...

 4 stycznia 2012 roku, godz. 11:03 9,9°C
Filo Tomek
 5 stycznia 2012 roku, godz. 00:41

I wiesz Uwielbiam taki ludzi jak ty, dodajesz mi power do walki oraz wzmacniasz mój optymizm. Ale napiszę jedno mało jest takich ludzi jak ty,którzy zawszę ci dodają nadziei i determinację.Tak powiem dodajesz mi większego ducha walki. Ty też walcz !, i nie mów nigdy stop ani koniec. Idź do przodu, nie ważne jak silne są ciosy ważne jest to,że nie poddasz się,bez walki. I nie miej zamiaru się poddać nigdy !.

Optymistyczne moto. Głowa do góry, uśmiech na banana i koko dżambo i do przodu.

Filo

Autor

Jestem człowiekiem wielkiego optymizmu, Ale pamiętajcie kiedyś ten świat was wchłonie. Ale jest jedna zasada walczyć do końca nie zależnie gdzie jest koniec naszej granicy zwanej koniec, stop.
---------------------------------------------------------------------
Czasem ludzie nie rozumieją mnie co ja tak na prawdę myślę co ja czuję na prawdę.Mam osobę w swoim życiu która mnie rozumie. A moje uczucia do niej są mocne i prawdziwe. Jak powiedziałem Kocham Cię na zawsze i chcę z tobą zostać aż do śmierci to mówię to z serca mojego serca które pasuje do jej serca i nie ma zadniego innego takiego samego serca jak jej.Wyrażam co myślę i mówię to co myślę.

Konto utworzone  3 stycznia 2012 roku
1 konto
Filo
13 tekstów 480
Wszystkie teksty