17 października 2019 roku, godz. 1:37 2,3°C
silvershadow __
 17 października 2019 roku, godz. 11:20
Edytowano 17 października 2019 roku, godz. 11:22

"Piekło to są inni" powiedział Jean-Paul Sartre.
I tutaj najwyraźniej ktoś chce zawładnąć Twoim umysłem aby uczynić go podatnym na manipulację.
Jeśli dążenie do poznawania prawdy, rzeczywistości, nie stanowią dla Ciebie priorytetu, możesz wierzyć w wszystko, w pegazy, w elfy, w potwora z Loch Ness, itd ...
jednym słowem w wszystko, co podpowie Ci ludzka wyobraźnia i jeśli uznasz za prawdopodobne istnienie jej produktów, jak w przypadku piekła, z czasów, w którym ziemię uważano za płaską. Nie ma granic! Poza niosącymi nasz świat żółwiami oczywiście.

Jednym słowem zależy to tylko od Ciebie i od religii, którą wyznajesz. Może wysłuchaj wszystkich, przedstawicieli zorganizowanych religii, szarlatanów, obłąkańców itd ... i wybierz dla siebie najlepszą ofertę.
Ale pamiętaj, że sam/a zawsze możesz stworzyć sobie lepsze z dowolną dylatacją pośmiertnego czasu i nieco bardziej rozbudowanym miejscem na rozrywki. ;)

 7 października 2019 roku, godz. 15:44 12,3°C
CierpkaWoda Wiola
 8 października 2019 roku, godz. 00:00

Trzeba z nią walczyć, z całych sił, bo potrafi zabić ..

 6 października 2019 roku, godz. 23:23 8,6°C
onejka onejka
 7 października 2019 roku, godz. 9:46

niestety

 3 października 2019 roku, godz. 21:40 7,8°C
eyesOFsoul Kaś(ka)
 7 października 2019 roku, godz. 8:09

Dodam swój grosik...

@Radziem, to co piszesz jest bardzo mądre i prawdziwe. Trzeba wyjść do ludzi. Tylko czasem ma się takie poczucie, że nie ma się dokąd wyjść.

Ja parę lat temu nie wyobrażałam sobie... Iść samej do kina. Do kina? Samemu? Takie to było dla mnie nie do przyjęcia.

A teraz nawet się cieszę, że idę sama.

Jeśli ma się ochotę na kawę i ciasto, a nie ma się z kim? Żaden problem. Idź sam. Nikt nie powiedział, że kawiarnie są dla par.

Tak samo jak ostatnio stało się modne pracowanie zdalne. Są przecież teraz specjalnie otworzone miejsca dla tzw. freelancerów. Myślę nawet, że to fajna sprawa, bo poznaje się ludzi, którzy są z innych światów.

I druga bardzo ważna rzecz: mniej patrzeć na innych. Z tym też miałam wiecznie problem. W sumie jak tak na to patrzę, to dalej mam z tym problem. Jakoś zawsze wydawało mi się, że muszę zbawić cały świat. I ciągle się jednak uczę, że muszę myśleć o swoim życiu tu i teraz.

Cosmocandle

Autor

Bez przywiazania do tego co jest.

Konto utworzone  3 października 2019 roku
1 konto
Cosmocandle
8 tekstów 223
Wszystkie teksty