Alexander R.

Autor

Wybitny myśliciel, naukowiec i działacz polityczny: Astrofizyk, psycholog badawczy, wynalazca, designer, malarz, architekt, prozo-pisarz.

Alexander Rajzarian, to fenomenalny uczony, który głosi, że rasa ludzka pochodzi od małp, i ma za zadanie uciekać od mentalności zwierzęcej, tępiąc pożądania ciała i rozbudzając pragnienia umysłu. Naucza, że religie, są do tego niezbędnym narzędziem. Naucza, że należy wspierać kościół katolicki, chrześcijan tłumacząc ich działania naukowo. Wierzy, że lęk, akty nienawiści w stosunku do religii jest nieuzasadniony logicznie, argumentacyjnie i szkodliwy dla postępu intelektualnego, technicznego i odkrywczego rasy ludzkiej. Głosi, że nie trzeba wierzyć w boga, aby go czcić, że samo czczenie boga jest zdrowe dla psychiki, ponieważ jest ono tak naturalne, jak spożywanie nieprzetworzonej żywności. Uważa, że nauka sama w sobie jest jednym wielkim dowodem na istnienie boga chrześcijańskiego, który jest stwórcą (Jehowa), oraz, że nauka jest sama w sobie aktem religijnym poziomu "1", ponieważ studiowanie otaczającego nas świata, jest nomen omen porzucaniem zwierzęcego myślenia, (nauka = człowieczeństwo). Dzięki Teorii Ewolucji wiemy że pochodzimy od świata zwierząt, natomiast zwierzęta bez spornie są bowiem ateistami. W związku z tym historia ewolucji rasy ludzkiej wskazuje nam, że na początku byliśmy ateistami, bezbożnikami, powinniśmy więc wstydzić się i tępić ateizm.

(Oczywiście nie tyczy się to uzasadniania zjawisk przyrody magią i mistycyzmem. Takie elementy religii są naukowym uzasadnieniem mechaniki przyrody na miarę ówczesnych czasów, więc nie należy do nich wracać. To był by konserwatyzm)

Teoria ta jest jedną z najpopularniejszych, zaraz za hominitarianizmem, i nazywana mianem teorii Rajzariana.

*

Hominitarianizm

Hominitarianizm natomiast jest filozofią, wskazującą że w społeczeństwie współczesnym panuje kult mężczyzn, i poniżania kobiet, który jest negatywnym efektem feminizmu. Hominitarianizm ma za zadanie zrestartować i naprawić ruchy feministyczne. Między innymi chodzi o suknie, które kiedyś były symbolem płci żeńskiej. Rajzarian uważa, że jeśli kanclerz Niemiec, nie nosi sukni, to wcale nie żyjemy w czasach równości. "Postępowy świat, to świat w którym kobieta nie wstydzi się chodzić w sukni po mieście, gdy nie musi ubierać się jak mężczyzna, by zajmować męskie stanowiska". Niestety obecnie hominitarianizm ma wielu wrogów w kręgach feministek, które w Polsce nie ufają mężczyzną z uwagi na Pana Korwina-Mikke.

*

WHITE LGBT.

Alex Rajzarian odpowiada także za rozgałęzienie społeczności LGBT, mające na celu walkę z chaosem informacyjnym. Jako wykształcony gej, obarcza "tęczowych" winą, za agresje w stosunku do Gejów i Lesbijek, poprzez wulgarne, fetyszystyczne ubrania, hasła i zachowania. Alex R. uznaje strefy wolne od LGBT jako uzasadnione, a oburzenie nimi za ignorancję. Namawia do porzucenia symboli tęczy, które hańbią społeczność LGBT. Zarzuca "tęczowym" także dyktatorskie przymuszanie gejów i lesbijek, do życia z osobami tej samej płci. Głosi, że oczywistym jest miłe traktowanie homoseksualistów, natomiast kulturę tolerancji i propagowania homoseksualizmu nazywa "zamykaniem oczu" i patologią (szczególnie w Niemczech). Propagowanie homoseksualizmu, tolerancja, to akty terrorystyczne, ponieważ orientacja homoseksualna nie ma nic wspólnego z przyjemnym i zdrowym życiem, na co uwagi nie zwraca młodzież, o liberalnych, sodomickich i religiofobicznych poglądach. Orientacja właśnie, skłoniła go do studiów psychologicznych, po których uważa, że jest autorytetem w tej tematyce. "Obecna postawa krajów postępu wobec społeczności LGBT to nie szczyt, jeszcze wiele się zmieni". Społeczność postępowa w przyszłości, to kraj, w którym tęcza będzie traktowana na równi z swastyką. Nakłanianie do aktów homoseksualnych oraz głoszenie ideologii "odmiennych orientacji" (z uwagi na to, że organizm może być biologicznie tylko jednej płci) będzie uważane za wstrętne, nakłanianie kolegów, koleżanek, członków rodziny do życia w awersji do płci biologicznej -tak jak osiągnięty wstręt w obecnych czasach - posiadają kraje postępowe do znęcanie się nad gejami i lesbijkami.

White LGBT funkcjonuje od 2021 roku. Symbolem tego pokojowego ruchu LGBT jest "Yin Yang".

*

KOŚCIÓŁ KATOLICKI

Alexander Rajzarian jako wykształcony religijnie dokładniej niż sam Papież, dążyć pragnie (jako kandydat na Prezydenta), do zniszczenia kościoła katolickiego, a do tego potrzebuje wybitnych wrogów PIS i religii.

"Oderwanie polskich kościołów z władzy Watykanu, chodź wydaje się kontrowersyjne, pomoże nie tylko lewicy ale i prawicy."

Kościół bowiem wciąż nie ma wiele z religią Jezusa, bałwochwalstwo, kult Maryj, rytuały, ballowie, bluźniercze modlitwy do aniołów stróżów i świętych - to wszystko należy do atrybutów sodomickich, i dusi rozwój duchowy Polaków!

*Watykan jest uważany przez biblistów jako antychryst. Został założony nie przez apostoła, jak głosi legenda, ale przez kapłanów religii fałszywej Rzymu, wyznawców Jowisza, którzy ubrali się w Jezusa, aby utrzymać Satanistyczny tryb życia.

W tej wojnie z Watykanem, A. Rajzarian chce zgromadzić i katolików i społeczność gardzącą katolikami a jeśli powiedzie się, Polska stanie się pierwszym w Europie krajem chrześcijańskim, zgodnie z przepowiedniami.

*

SZTUKA I ROZRYWKA

Pasja do sztuki i rozrywki sprawiła, że napisał bajkę dla dzieci, inspirowaną przygodami Harrego Pottera, Bilba Bagginsa i Naruto. Kahuna, to powieść o przeprawie szamanów, przez fantastyczny świat smoków, feniksów i innych stworzeń jakie znamy z legend i mitów, postawionych w roli dzikich duchów, żywiołaków. Przeprawa ma na celu zniszczenie owych stworzeń, by archipelag rozkwitł w faunę i florę. Książka ta obecnie szuka wydawcy, jest jednak sprzedawana na allegro od stycznia 2022, przez samego twórcę.

Konto utworzone  23 sierpnia 2021 roku
1 konto
Alexander R.
jeden tekst
Wszystkie życzenia