11 lutego 2010 roku, godz. 20:05  0,3°C

Czas - bezlitosna potworność. Lecą godziny, dni, tygodnie, bez znaczenia i wagi, aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać.

finder Finder
 6 września 2009 roku, godz. 21:32

"to jest super ,odjazd"
hmmm ... super ?? odjazdowe??
nie powiedział bym ani nie napisał w ten sposób jest to smutne i przerażające wielu jest takich ludzi którzy by oddali wszystko aby móc cofnąć; zmienić choć jedną sekundę w swoim życiu, którzy przez życie przebiegli i nie pamiętają dni tylko mają świadomość upływu czasu; oni nie powiedzą ze mieli wspaniałe życie z resztą ... nie mam prawa oceniać wypowiedzi bądź komentarzy nie ja; ale proszę a zastanowienie się nad treścią cytatów bo nie znaczą naprawdę tego co na pierwszy rzut oka nam się wydaje a może się mylę :/ jak tak to serdecznie przepraszam

 11 lutego 2010 roku, godz. 12:18  20,2°C
 Tekst dnia 4 sierpnia 2010 roku

Nie wierzę w czary. Nie wierzę również w miłość od pierwszego wejrzenia, ale to nie to samo. Niektórym jednak przydarza się: spojrzą w lewo i w gardle ich zatyka, serce wali, krew skronie rozsadza. Ani jeść, ani spać. Podobno. Miłość? Urzeczenie, zafascynowanie, pragnienie, wariactwo - ale to nie miłość, która jest uczuciem najgłębszym, rośliną dojrzewającą powoli. Aby rozkwitła potrzeba wzajemnej troski, zbliżenia dusz stopień po stopniu, aż nie będzie tajemnic, barier, a sama tylko bliskość, jakby się było jedną osobą. Miłość jest dążeniem do jedności. Pełna jedność jest niemożliwa, zawsze gdzieś tam człowiek pozostaje samotny. Ale miłość drugiej osoby ułatwia istnienie, nadaje mu sens.

Freddie Robert
 4 sierpnia 2010 roku, godz. 2:07

jejku ale piekne... az wezme sie za czytanie tej ksiazki?

 27 stycznia 2010 roku, godz. 15:49  3,9°C

Nie każdy potrafi kochać - to wymaga dojrzałości.

 17 stycznia 2010 roku, godz. 17:38  2,0°C

- Nie ma łatwych decyzji - powiedział. - Poważna decyzja to zawsze wybór, szamotanina z samym sobą, chirurgia sumienia. Człowiek spełnia się w decyzjach, Łukaszu. Wszystkiego nie przewidzisz. Trzeba wejrzeć w siebie i odrzucić to, na co nie może być zgody. Pozostanie niepewność. Kiedy coś postanowisz, stłumisz ją w sobie, zapiszesz wyłącznie na własny rachunek. Osądzą cię po rezultatach. Nikt nie zapyta o intencje.

 19 grudnia 2009 roku, godz. 17:09  2,8°C

Dobrze jest kochać. W żaden inny sposób nie można się dostać do siódmego nieba.

 19 grudnia 2009 roku, godz. 12:49  1,9°C

Czasami człowiek staje na skrzyżowaniu i waha się, w którą stronę skręcić, w lewo czy w prawo i wtedy wiele zależy od innego człowieka, od tego czy się zrozumieją, przebaczą sobie.

 7 listopada 2009 roku, godz. 7:39  0,3°C

Bywają ludzie z charakterem i ludzie, którzy ulegają własnym zachciankom, pozując na zmuszanych. Ci drudzy są po prostu słabi. Skiniesz - biegną. Potem ktoś inny skinie...

 7 listopada 2009 roku, godz. 7:39  0,2°C

Najkrótsza droga do obłędu wiedzie przez samotność.

ANETA Aneta
 17 czerwca 2008 roku, godz. 19:56

Jeżeli tak- to ja już jestem obłąkana...

Aleksander Minkowski

Autor cytatów

Autorzy na literę

Brak aktywności.